Oblíbený medvídek TERIBEAR, symbol úspěšného charitativního projektu Nadace Terezy Maxové dětem, přichází na sklonku roku 2013 s překvapením! Novou kolekcí pro nejširší veřejnost a též internetovým obchodem.

Hrdinou může být každý! Přesně takto zní ústřední motto projektu TERIBEAR, což je zcela ojedinělý projekt cause-related marketingu v České republice. Od roku 2009 je realizovaný Nadací Terezy Maxové dětem, za vydatné podpory partnerů.

Od loňského roku nadace nově spolupracuje se společností Presco Group. Ta se v letošním roce rozhodla pomoci nadaci ve větším rozsahu, a proto připravila nejen pestrou kolekci designových  produktů TERIBEAR, ale spustila i internetový obchod na adrese www.teribearshop.cz. K dostání tak bude široký sortiment výrobků s oblíbeným logem medvídka. Výrobky mají atributy, které od samého počátku projekt provází a to – kvalitu, atraktivní design, zajímavou cenu a pevný odvod na dobrou věc.
Naší snahou  je povýšit charitu na běžnou součást dennodenního života. Rádi bychom, aby produkty TERIBEAR přinášely radost hned dvakrát. Těm, kdo si je zakoupí, i dětem, které se díky projektu budou moci vrátit domů“, uvedla k projektu patronka nadace, Tereza Maxová.

Projekt TERIBEAR podporuje celá řada osobností, z nichž vznikl TERIBEAR DREAMTEAM. Kampaň k projektu v minulosti nafotili a projekt podpořili např. Anna K, Patrik Eliáš, skupina CHINASKI, návrhářka Klára Nademlýnská či finalistky soutěže ČESKÁ MISS.

klara

návrhářka Klára Nademlýnská

misss

Miss ČR 2013

mmm

Kdo je TERIBEAR?

TERIBEAR je „méďa hrdina“ a současně hlavní symbol stejnojmenného projektu Nadace Terezy Maxové dětem. Symbol médi v sobě vhodně spojuje dětskou tématiku se současným módním trendem. Jméno TERIBEAR pak vzniklo hravou kombinací dvou jmen teddy bear /anglický název pro plyšového medvídka/ a Tereza, podle patronky nadace.
TERIBEAR je ale také kultovní projekt oblíbený nejen veřejností, ale i médii. Jedním z cílů projektu je inovativním způsobem podpořit dobrou věc. Speciální design, kvalitní produkt, limitovaná edice, pevně stanovený příspěvek na pomoc znevýhodněným dětem – to jsou klíčové atributy unikátních TERIBEAR produktů.

KOMU POMÁHÁ?

TERIBEAR pomáhá dětem vyrůstajícím v náhradní rodinné péči, zejména pěstounské péči, ale také těm, kterým hrozí odebrání z rodiny do dětského domova.  Projekt reaguje na aktuální situaci a též fakt, že si Česká republika drží smutné evropské prvenství v počtu dětí vyrůstajících mimo rodinu /na počet obyvatel/. V daném ohledu jsme na tom hůře než Bulharsko, Ukrajina či Rumunsko. Hlavním a sledovaným cílem projektu TERIBEAR je proto snížení počtu dětí vyrůstajících v ústavní výchově a jejich návrat domů.

CO OBSAHUJE AKTUÁLNÍ KOLEKCE?

Aktuálně:
Diáře, kalendáře, zápisníky, dárkové tašky, mentolové bonbóny, magnetickou záložku, pláštěnku, polštářek, silikonový náramek, hrnek, frisbee či dětskou hru.

V blízké budoucnosti:
Obal na iPhone 4 i 5, samolepku „dítě v autě“, plyšáky, povlečení, termohrnky, přívěsky na klíče a další.

www.teribearshop.cz

tisková zpráva

Reklama