Společnost Power Plate International představuje nový model domácího vibračního posilovacího Power Plate® my7TM. Tento unikátní stroj díky převratné technologii nahradí celou domácí posilovnu a přinese zcela nový revoluční směr domácího tréninku. Tváří Power Plate® my7 TM se stala populární a sportovně založená herečka Tereza Kostková.

Power Plate® my7 TMCvičení v domácím prostředí se stává stále populárnějším. Nejen vinou nedostatku času, ale také díky rostoucí oblibě zdravého životního stylu dochází k nárůstu poptávky po kvalitních domácích posilovacích strojích. Přispívají k tomu i prostorově vhodně řešené bytové prostory či domy, které lidem konečně dopřávají možnost vyhradit si prostor pro domácí cvičení.

Ne všechny domácí posilovací stroje a pomůcky však dokáží nahradit fitness centrum a už vůbec ne poskytnout služby osobního trenéra. S novým modelem vibračního posilovacího stroje pro domácí použití Power Plate® my7TM už však ani cvičení pod vedením trenéra nemusí být luxusem, který si doma mohou dovolit pouze celebrity. Přístroj se snadno vejde do vašeho domova, vypadá skvěle a poskytne přesně to, za co byste museli každou hodinu platit - a ještě navíc někam dojíždět. Power Plate® my7TM se stane jediným skutečně potřebným vybavením vaší domácí posilovny. Cvičení doma nebylo nikdy tak efektivní, snadné a do posledního detailu promyšlené.

„Cvičení doma mě vždy vzhledem k mateřství a prací zaviněnému nedostatku času lákalo, ale přiznám se, že u posilování před televizí nebo šlapání na rotopedu jsem nikdy dlouho nevydržela. Až díky novému Power Plate® my7 TM jsem zažila opravdovou změnu a obrovskou motivaci,“ říká Tereza Kostková, tvář Power Plate® my7 TM. „Od cvičení se neodtrhnete! Virtuální trenér vás vede, jako byste byli v posilovně, takže máte jistotu, že trénink má smysl a odehrává se přesně podle vašeho přání. Opravdu mohu tento přístroj jen doporučit. Na desetiminutový trénink si najde čas skutečně každý.“

Power Plate® my7 TMPřevratný model Power Plate® my7 TM udává domácímu cvičení nový směr. Kompletně nahradí domácí posilovnu a stane se i vaším osobním domácím trenérem. Jeho největší předností a absolutní novinkou je interaktivní desetipalcový dotykový displej. Díky této technologii a skvělému softwaru poskytuje Power Plate® my7TM efektivní trénink s virtuálním trenérem, který se uživateli přizpůsobí a dokáže mu vytvořit program na míru. Software obsahuje tři základní programy: FEEL better, LOOK better, PLAY better. Jsou uzpůsobené tak, aby každý uživatel při pravidelném tréninku dosáhl předem stanovených cílů. Celkem ovšem model nabízí až 250 cvičebních programů, více než tisíc jednotlivých cviků a něco přes milion kombinací.

Kromě dotykového displeje s osobním virtuálním trenérem je Power Plate® my7 TM také vůbec prvním domácím modelem, který disponuje technologií proMOTION TM, tedy kombinací vibračního tréninku a zabudovaných vectranových lan pro komplexní posílení celého těla. Ta poskytují širší rozměr tréninku - dají se nastavit v šesti různých stupních intenzity, efektivněji přenáší vibrace a umožňují provádět širší rozsah dynamických cvičení mimo platformu. Cvičení je tak daleko pestřejší a není zapotřebí používat další tréninkové pomůcky.

Velkou výhodou je též možnost propojení aplikace na internet přes USB, kabel či Wi-Fi. Každý uživatel si tak může v programu vytvořit svůj individuální uživatelský profil, kde lze zaznamenávat průběh tréninků a oblíbená cvičení. Ať již toužíte vypadat lépe, cítit se lépe, nebo podávat lepší sportovní výkony, bez obtíží si vyberete přesně takový cvičební program, jaký vyhovuje vašim cílům a schopnostem. Každý z programů je navržen tak, aby umožňoval vývoj v tréninku, pomáhal realizovat cíle a motivoval uživatele.Power Plate® my7 TM

Stejně jako u ostatních modelů strojů Power Plate zůstává jednou z největších výhod časová nenáročnost cvičení. Nyní ovšem Power Plate® my7 TM přichází i s tréninkovými programy v délce 10 minut, takže ani ti nejvíce zaneprázdnění lidé nemusí pociťovat problém, že na svůj trénink nenaleznou čas.

Power Plate® my7 TM funguje na principu zvaném Acceleration TrainingTM. Umožňuje přenášení vibrací do celého těla, což způsobí řadu svalových reakcí během jediné vteřiny a tím i zrychlený účinek cvičení. Proto lze efektivně procvičit celé tělo během pouhých 10-15 minut. Power Plate® my7 TM vám pravidelně pomůže redukovat váhu, tvarovat postavu, zpevňovat tělo, ale také vás připraví na nadcházející lyžařskou sezónu, před létem do plavek nebo třeba na maraton. Zároveň již nemusíte mít strach o své zdraví. Nezávislé studie potvrzují pozitivní vliv cvičení na Power Plate jak na pohybový aparát a zdraví kostí, tak dokonce i na řadu jiných zdravotních neduhů.

O Power Plate®

Vibrační posilovací stroje Power Plate si oblíbilo mnoho úspěšných sportovců, celebrit a lidí ze všech společenských vrstev. Cvičení na Power Plate může přispět ke zlepšení kondice, posílení a pružnosti svalů, hustotu kostí, krevního oběhu a správnému fungování kardiovaskulárního systému. Společnost Power Plate International má zastoupení v 92 zemích po celém světě, ředitelství ve Velké Británii a výzkumné a vývojové centrum v Nizozemí. Více informací naleznete na www.powerplate.cz nebo www.powerplate.com.

Reklama