Bulvár

Tereza Brabcová: „Jako malá jsem nevnímala svoji matku jako celebritu.“

Tereza Brabcová je krásnou ženou, jejíž jméno a líbivá tvář většině z vás asi tolik neřeknou. Určitě ale budete znát její matku, herečku Veroniku Freimanovou. Jak se Tereze žilo po boku slavné maminky? Šla v jejích šlépějích, nebo se vydala na úplně cestu? To a mnohem více se můžete dočíst právě teď.

Když se řekne Tereza Brabcová, tak asi moc lidí netuší, kam si vás mají zařadit. Ovšem když se řekne Veronika Freimanová, tak většina ví. Jak se vám žije a žilo v dětství po boku známé mámy?
Dětství pro mne nebylo v ničem jiné, jako malá jsem nevnímala svoji matku jako celebritu, ale jako klasického rodiče. Ani když jsem vyrůstala, tak jsem se nesetkávala s nějakým jiným přístupem, jak by někdo mohl čekat. Prostě klasická rodina, tak jako tomu je i u jiných.

Často jste označována jako dcera herečky, vadí vám to, nebo by se vám líbila raději úplná anonymitu?
Nevadí mi to. V některých případech bych uvítala anonymitu, ale nikdy jsem se nesetkala s nějakým zvlášť negativním přístupem. Možná pro mě byla spousta věcí jednodušších než u ostatní lidi, například získávání kontaktů, ale stejně jsem si nakonec místo ve společnosti musela obhájit svojí prací a svými schopnostmi.

Od března se nově pohybujete v kosmetickém průmyslu, co vás k tomu vedlo? A o co se konkrétně jedná?
Vždycky jsem si přála mít něco vlastního, a když jsem se setkala s nabídkou být ředitelkou salonu Laboratory, nemohla jsem odmítnout. Především když se jedná o kosmetiku, kterou jako většina žen mám moc ráda. Baví mě zkoušet nové věci, takže moje rozhodnutí bylo jasné.

as

sa

Chtěla jste vždy pracovat v tomto oboru?
Kosmetika a svět salonů mě vždycky zajímal a myslím, že každého právě baví o mnoho více, když děláte něco, co vás baví. Já mám to štěstí, že má práce je i mým koníčkem, a to může říct jen málokdo.

Zkoušíte na sobě kosmetiku, kterou máte v salonu?
Ano, zkouším každou novinku, která přijde do salonu. Pro Laboratory se mi podařilo zajistit francouzskou luxusní kosmetiku Anne Semonin, která je v České republice k dostání pouze u nás, na což jsem velmi hrdá. Navíc i tak trochu z povinnosti zkouším i ostatní značky, abych získala přehled o jiných produktech.

Pečujete o sebe ráda? Máte nějaký zaručený fígl na krásu, který byste mohla doporučit našim čtenářkám?
Ráda o sebe pečuji, ale nejsem tím nijak posedlá, nechci, aby mi to zabíralo příliš času. Ale když jdu někam ven, mám svůj rituál – ze zkušeností vím, že velmi pomůže, když pokožku nejprve ošetříte peelingem a následně použijete rozjasňující krém, a až poté make-up. Pokud ale vůbec nestíhám, tak používám za mne nejlepší produkt, a to je Ice Cubes – ledové kostky plné výživy pro pleť, které skvěle rozjasní a probudí obličej. A každopádně doporučuji chodit pravidelně na kosmetiku, to by měl být základ každé správné ženy.

Jaké jsou vaše ambice do budoucna?
Mám v plánu nezůstat pouze u jednoho salonu, do konce roku 2015 se chystáme vybudovat další. Do budoucna plánujeme celou síť salonů s maximálně spokojenou klientelou. Vždy zůstaneme u luxusní čistě přírodní kosmetiky a půjdeme cestou přirozenosti a zdravého životního stylu.

sa

Čtěte také:

   
15.04.2015 - Rozhovory - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] vladka321 [*]

  Velmi zajímavá tvář Sml67

  superkarma: 0 15.04.2015, 22:15:58
 2. avatar
  [4] Jandywoman [*]

  Pokud se dobře pamatuji, jeden čas se s ní maminka pěkně natrápila, holka trochu zlobila, ale už asi zmoudřelaSml16

  superkarma: 0 15.04.2015, 21:22:34
 3. [3] spavec [*]

  Krásná žena, krásné fotky. Ma štěstí, že je jí práce koníčkem. A její maminku mám moc ráda.Sml67

  superkarma: 0 15.04.2015, 10:00:40
 4. avatar
  [2] rusalka2008 [*]

  je víc po tátovi

  superkarma: 0 15.04.2015, 09:56:54
 5. [1] ZdenaZ [*]

  Sml67

  superkarma: 0 15.04.2015, 08:24:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme