Bulvár

Teprve teď si užívám opravdovou mateřskou

Přečtěte si další příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka, která si své mateřství konečně užívá. Že by do třetice všeho dobrého?

Dobrý den. Je mi 38 let a máme doma rok a půl chlapečka. První mateřskou jsem trávila před šestnácti lety s dcerou Terezkou. Oba jsme s manželem byli mlaďoučký a mateřskou dovolenou bych to rozhodně nanazvala. Mateřská dovolená byla tehdy necelé 2OOOkč a tak jsem v týdnu k malé hlídala stejně starého klučinu od sousedů za značný přivýdělek. Chodila jsem uklízet do polikliniky a přivydělávala si u jedné naší stavební spořitelny a to vše proto, že jsme přestavovali domek a veškeré manželovy finance šly na stavební materiál, abychom každý víkend a volné odpoledne mohli dojíždět na stavbu.

Do nedodělaného domku jsme se stěhovali od manželových rodičů již se dvěma dětmi.Terce bylo tehdy 5 a Tomáškovi 1 rok. Z mateřské jsem odešla o rok dříve pracovat do rodinného podniku a tehdy jsem určitě neměla ráda tvrzení, že mateřská je dovolená.

Uteklo pár let, které jsem strávila ve stejném rodiném podniku pod opravdovou palbou svého šéfa. O to více všechny křivdy mrzely, že se jednalo o někoho z rodiny a já si prošla očistcem na zemi. Za tu dobu jsme dostavěli domek a manželovi se naskytlo výhodné zaměstnání.

A tak došlo i na Kubíčka, který právě dospinkává ve své postýlce, zatímco maminka zkušená, finančně zajištěná a snad i o podstatu moudřejší si užívá opravdovou MATEŘSKOU DOVOLENOU se vším všudy, co k tomu patří.

Myslím, že tento název se určitě odvíjí od spousty okolních situací a moc všem maminkám přeju, aby i pro ně to bylo období té pravé dovolené a pro děti tou nejkrásnější dobou strávenou s maminkami

Vladimíra

Tak to vám moc přejeme.

Jak si užíváte mateřskou vy, milé ženy-in? Jste v pohodě, nebo šílíte? Nebo se na mateřskou teprve chystáte? Jaké o ní máte představy? Napište nám svůj názor nebo třeba příběh na dnešní téma mateřská.

redakce@zena-in.cz

   
23.06.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme