Když tento český rodinný podnik před deseti lety vznikl, přinesl na náš trh zcela nový koncept prodejny, specializovaný pouze na péči o zuby a ústní dutinu. A jakkoli (téměř) každý pracující, tedy koupěschopný, člověk má zuby, zubního lékaře a zdravotní či estetické potřeby, mnoho kolegů z oboru mu nepředpovídalo nijak lehký ani dlouhý život. Veřejnost nepředpovídala nic, neb její představa takovéhoto typu péče zahrnovala zubní kartáček a pastu. Tedy nic, co by zaplnilo prodejnu… Následující roky však daly za pravdu odvážné vizi zakladatelky společnosti. Široký sortiment speciálních pomůcek péče o zuby a zubní kosmetiky nabízený spolu s profesionálním poradenstvím potěšil profesionály a mile překvapil laické zákazníky. Zákazníků z obou skupin začalo před pultem první prodejny v Gorazdově ulici v Praze přibývat. To zpětně posilovalo možnosti týmu Profimedu získávat pro svůj koncept zastoupení stále více atraktivních profesionálních značek. Výběr zboží se rozšiřoval a s ním pozvolna i počet obchodů, kde byl nabízen….

 

 

V Profimedu dnes nepanuje shoda, zda je to teprve deset let nebo deset od doby, co se skromně, ale s chutí a ambicemi začalo. Na „historických“ událostech se ale shodují všichni. Ke třem osobám, které v Profimedu na počátku pracovaly, jich přibylo dalších padesát. Velkoobchod zásobuje lékárny a ordinace zubních lékařů. Prodejen, jejichž vzhled více než pět let spojuje jasná růžová, symbolizující barvu zdravých dásní, je jen v Česku třináct a jejich sortiment v roce 2005 obohatila i nabídka selektivních kosmetických značek „péče o tělo“. Moderní internetový obchod pak obslouží zákazníky i v poslední lesní hájovně během několika dnů.

 

A co je pro zákazníky připraveno v závěru narozeninového roku? Otevření páté pražské prodejny v obchodním centru Palladium na Náměstí republiky. Předvánoční start prodejny v AUPARKU v Bratislavě. Postupná rekonstrukce služebně starších prodejen, která byla zahájena úpravami v pasáži Rokoko v Praze 1 a pokračovala omlazením prodejny v centru Nový Smíchov v Praze 5. Roste i nabídka novinkových produktů a celých značek v obou konceptech sortimentu. Více než dvojnásobnou nabídku představí exkluzivní výrobce bělicí kosmetiky, společnost Swissdent. Jako jeden z prvních distributorů v Evropě nabídne Profimed zubní péči pro batolata a maminky značky BioXtra. A snad nejlákavější novinkou péče o tělo se pak během měsíce října stane italská kosmetika COSMO s linií produktů bojujících proti celulitidě a pleťovou řadou proti vráskám s hadím jedem. Co možná nejlepší péče a skvělý sortiment. A v neposlední řadě speciální narozeninová balení oblíbených produktů za velmi výhodné ceny jako dárek pro všechny zákazníky Profimedu!

 

A pro vás milé ženy-in máme připravenou speciální akci. Pojďte s námi oslavit 10 let Profimedu! Akce pro 15 čtenářek Žena-in se bude konat 24.10. 2007  v prodejně na Chodově v Praze 4, kde se Vám po dobu cca 3 hodin budou věnovat zaměstnanci firmy. Prodejna bude uzavřena pouze pro vás, představíme Vám naše žhavé novinky, se kterými se seznámíte v příjemném prostředí s malým občerstvením a hezkým dárkem nakonec.

Pokud máte zájem účastnit se této speciální akce pouze pro čtenářky Žena-in, tak se přihlaste na tomto emailu: petra.pojerova@zena-in.cz .

 

 

Více informací o firmě Profimed naleznete zde www.profimed.cz

 

Reklama