Zdraví

Teprve a nebo už?

 

Když tento český rodinný podnik před deseti lety vznikl, přinesl na náš trh zcela nový koncept prodejny, specializovaný pouze na péči o zuby a ústní dutinu. A jakkoli (téměř) každý pracující, tedy koupěschopný, člověk má zuby, zubního lékaře a zdravotní či estetické potřeby, mnoho kolegů z oboru mu nepředpovídalo nijak lehký ani dlouhý život. Veřejnost nepředpovídala nic, neb její představa takovéhoto typu péče zahrnovala zubní kartáček a pastu. Tedy nic, co by zaplnilo prodejnu… Následující roky však daly za pravdu odvážné vizi zakladatelky společnosti. Široký sortiment speciálních pomůcek péče o zuby a zubní kosmetiky nabízený spolu s profesionálním poradenstvím potěšil profesionály a mile překvapil laické zákazníky. Zákazníků z obou skupin začalo před pultem první prodejny v Gorazdově ulici v Praze přibývat. To zpětně posilovalo možnosti týmu Profimedu získávat pro svůj koncept zastoupení stále více atraktivních profesionálních značek. Výběr zboží se rozšiřoval a s ním pozvolna i počet obchodů, kde byl nabízen….

 

 

V Profimedu dnes nepanuje shoda, zda je to teprve deset let nebo deset od doby, co se skromně, ale s chutí a ambicemi začalo. Na „historických“ událostech se ale shodují všichni. Ke třem osobám, které v Profimedu na počátku pracovaly, jich přibylo dalších padesát. Velkoobchod zásobuje lékárny a ordinace zubních lékařů. Prodejen, jejichž vzhled více než pět let spojuje jasná růžová, symbolizující barvu zdravých dásní, je jen v Česku třináct a jejich sortiment v roce 2005 obohatila i nabídka selektivních kosmetických značek „péče o tělo“. Moderní internetový obchod pak obslouží zákazníky i v poslední lesní hájovně během několika dnů.

 

A co je pro zákazníky připraveno v závěru narozeninového roku? Otevření páté pražské prodejny v obchodním centru Palladium na Náměstí republiky. Předvánoční start prodejny v AUPARKU v Bratislavě. Postupná rekonstrukce služebně starších prodejen, která byla zahájena úpravami v pasáži Rokoko v Praze 1 a pokračovala omlazením prodejny v centru Nový Smíchov v Praze 5. Roste i nabídka novinkových produktů a celých značek v obou konceptech sortimentu. Více než dvojnásobnou nabídku představí exkluzivní výrobce bělicí kosmetiky, společnost Swissdent. Jako jeden z prvních distributorů v Evropě nabídne Profimed zubní péči pro batolata a maminky značky BioXtra. A snad nejlákavější novinkou péče o tělo se pak během měsíce října stane italská kosmetika COSMO s linií produktů bojujících proti celulitidě a pleťovou řadou proti vráskám s hadím jedem. Co možná nejlepší péče a skvělý sortiment. A v neposlední řadě speciální narozeninová balení oblíbených produktů za velmi výhodné ceny jako dárek pro všechny zákazníky Profimedu!

 

A pro vás milé ženy-in máme připravenou speciální akci. Pojďte s námi oslavit 10 let Profimedu! Akce pro 15 čtenářek Žena-in se bude konat 24.10. 2007  v prodejně na Chodově v Praze 4, kde se Vám po dobu cca 3 hodin budou věnovat zaměstnanci firmy. Prodejna bude uzavřena pouze pro vás, představíme Vám naše žhavé novinky, se kterými se seznámíte v příjemném prostředí s malým občerstvením a hezkým dárkem nakonec.

Pokud máte zájem účastnit se této speciální akce pouze pro čtenářky Žena-in, tak se přihlaste na tomto emailu: petra.pojerova@zena-in.cz .

 

 

Více informací o firmě Profimed naleznete zde www.profimed.cz

 

   
11.10.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [11] renike [*]

  vivík: zkusim

  superkarma: 0 15.10.2007, 13:20:47
 2. avatar
  [10] vivík [*]

  renike: Já jsem napsala mejlík dnes tak před hodinou a zatím mi zpátky nic nepřišlo. Třeba to včera nefungovalo, tak to zkus dneska.

  superkarma: 0 15.10.2007, 12:37:27
 3. avatar
  [9] renike [*]

  nechapu to,poslala jsem uz 2x mail a prislo mi zpatky mail s tymhle:
  This is an automatically generated Delivery Status Notification.

  THIS IS A WARNING MESSAGE ONLY.

  YOU DO NOT NEED TO RESEND YOUR MESSAGE.

  Delivery to the following recipients has been delayed.

  petra.pojerova@zena-in.cz

  lze se hlasit,nebo ne?rada bych ta sla,mam to na 3min.

  superkarma: 0 14.10.2007, 12:49:57
 4. avatar
  [7] paji [*]

  eatbeatle: Solei: Free: je to mailík:petra.pojerova@zena-in.cz

  superkarma: 0 13.10.2007, 13:22:14
 5. avatar
  [6] eatbeatle [*]

  Kde je ten mail? Hledám,hledám a marně,nebo jsem slepá? Tak se hlásím aspoň takhle

  superkarma: 0 11.10.2007, 21:15:26
 6. avatar
  [5] Solei [*]

  Free: taky jsem žádný nenašla

  superkarma: 0 11.10.2007, 14:35:13
 7. avatar
  [4] MEK [*]

  takže mám smůlu,mám to hoooodně od ruky

  superkarma: 0 11.10.2007, 14:33:09
 8. avatar
  [3] Moncicacka [*]

  superkarma: 0 11.10.2007, 12:23:14
 9. avatar
  [2] Kate01 [*]

  Taky nevím

  superkarma: 0 11.10.2007, 10:40:54
 10. [1] free [*]

  Nerozumím, na jakém e-mailu?

  superkarma: 0 11.10.2007, 09:37:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme