To musíte mít!

tchiboS nadcházejícím podzimem přichází sychravé počasí a děti potřebují teplé oblečení, které skutečně zahřeje a neprofoukne. Nemusíte se ale bát, že by naše oblečení nebylo dostatečně in.

Mezi úkolem z matiky a anglickým diktátem se aspoň rychle mrkněte na tohle nové cool oblečení! Je inspirováno posledními trendy a rozhodně si v něm neutrhnete ostudu. Bez ohledu na to, po jakém kousku z naší nové kolekce sáhnete, můžete si být jistí, že budete zaručeně in. Bez ohledu na to, zda zrovna plníte školní úlohy, nebo řádíte s kamarády venku. Za všech okolností se budete cítit dobře.

Naše ležérní podzimní kolekce pro velké i menší děti přichází jako na zavolanou – přesně jako zvonění na přestávku. Mysleli jsme na to, aby naše oblečení bylo nejen příjemné na nošení, ale také módní a splňovalo nároky i těch nejnáročnějších „malých“ znalců módy.

tchibo

 

Vytvořili jsme pro vás i stylové doplňky, které podtrhnou váš outfit. Jedno je jisté: aktuální barvy a střihy vyvolají během letošního podzimu na školních chodbách pořádný rozruch.
A víte, co je out? Zima, to ví přece každý. Ale ta vám v našem oblečení rozhodně nehrozí: Ono totiž nejen skvěle vypadá, ale také dobře chrání před chladem. Můžete si být jisti, že rozhodně neprochladnete, a ještě zažijete spoustu zábavy. Dobrou náladu vám nevezme déšť, vítr ani sníh.

Takže, mládeži, nasaďte čepice a hurá ze školy ven! Zahájení prodeje v e-shopu www.tchibo.cz již od 22. září 2010 a v síti obchodů Tchibo a dalších prodejních místech v týdnu od 27. září 2010.

 

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www-tchibo.cz v hodnotě 100 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

Reklama