Další čtenářkou, která poslala fotku k tématu dne, je Blesksoft. „Moje nejoblíbenější je tepláková souprava! Černé tepláky perfektně zmenší a zamaskují mé velké pozadí a bílá mikina opticky zvětší mé malé poprsí. A jako jediná je bez kapuce, takže ji bez problémů vezmu pod jakoukoli bundu,“ píše.

Proč si čtenářka Blesksoft oblíbila právě teplákovou soupravu? To se dozvíte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu „zvedače sebevědomí"...

Moje nejoblíbenější - moje nejpohodlnější

blesksoft

Moje nejoblíbenější je tepláková souprava! Černé tepláky perfektně zmenší a zamaskují mé velké pozadí a bílá mikina opticky zvětší mé malé poprsí. A jako jediná je bez kapuci takže jí bez problémů vezmu pod jakoukoli bundu. Nikde mně nic neškrtí, nebojím se, že ji roztrhnu nebo že si ji zamažu. Perfektně se pere a je i celkem rychle suchá a bez žehlení. Je to vlastně moje nutnost být stále v pohybu a ve střehu. Mé děti jsou jak pytel blech. Syn 10 let má ADHD takže je chvíli klidný a pak mu "rupne v bedně" a nejdřív koná a pak myslí. A dcera(3roky) přezdívaná učitelkami „Divoška" se nezastaví. Takže neustále někde běháme, lezeme, jezdíme a já si bláhově myslím, že z ní tu energii dostanu. Hmm já jsem mrtvá a ona překypuje tou svou nevyčerpatelnou energií. Na sukně a boty na podpatku mohu na dlouhou dobu zapomenout a raději pro bezpečí své a svých dětí natáhnu tepláky a botasky a je mi fajn.

S pozdravem,
Blesksoft

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kousky, které mi zvedají náladu!

Máte v šatníku či ve šperkovnici nějaký kousek, který Vám zaručeně zvedne sebevědomí a náladu?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku kladná, vyfoťte tento kousek a pošlete mi snímek na redakční e-mail! Připojte k němu krátký popis (dlouhý alespoň jako tento odstavec) s příhodou, při které vám daný kousek zvedl náladu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený malý dárek, totiž luxusní čaj „Africký podzim“ v plechové krabičce a k němu přidám hrníček seriálu Hledá se táta.

Reklama