Zajímavý vznik své přezdívky zaslala k dnešnímu témat čtenářka Tepito. Neinspiroval ji k němu vzor na látce, ale Velikonoční ostrovy...

Až na Velikonočních ostrovech našla inspiraci pro svůj nick čtenářka Tepito...


Dobrý den, říkám si Tepito. Švadlenkám mé jméno nejspíš připomene vzor na látce, ale není to správný směr... Vysvětlení je naprosto jednoduché - jako malá holka jsem dost četla, připletl se mi pod ruku i zajímavý dokument o Velikonočním ostrově, kde jsem se dozvěděla původní název v domorodém jazyce. Začíná The Pito o te Henua... po letech komolení mi z toho vyšlo Tepito. Žádná sláva, ale byla jsem všude jediná a tak mi jméno vyhovuje.

Tepito

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části našíVěrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama