Dnešní téma uzavřeme krásně, stylovou fotografií, kterou společně s písemným příspěvkem poslala čtenářka s nickem tepito. Další, která si je také vědoma, že přírodě – a zvířátkům, neporučíš.

Změna času by mé osobě snad ani nevadila, ale můj život se řídí podle zvířátek. Slepičkám těžko vysvětlím, že mají vstávat o hodinku dřív,či dýl. Naše holky mají rády pravidelný rytmus a hloupé nápady rádoby pánů tvorstva naprosto ignorují. Náš kohoutek kokrhá stále stejně brzy a na hodinky nehledí. A tak mě změna času nechává v podstatě v klidu. Jediné, co musím hlídat, je můj muž. Už několikrát (přes mé připomínky) si zapomněl přeřídit čas a do zaměstnání odjížděl o hodinu dřív. Vtipné je, že u nich v práci nebývá jediný ..

Celou tuto akci považuji za holou zbytečnost,zatím mě nikdo nepřesvědčil o výhodách Nesmyslná komplikace, která nemá žádný větší efekt.

tepito

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

kohout

________________________

Skvělá tečka na závěr. I když musím se vám coby sova přiznat, že kohouta jsem slyšela kokrhat naposledy snad ve školce :)
Přeji vám krásný víkend a posílám srdečný pozdrav manželovi, který si může podat ruce s tím mým ))
Saša

Téma dnešního dne: Změna letního času na zimní

  • Máte radost, že si ráno přispíte?
  • Nebo vám naopak vadí, že večer bude brzy tma?
  • Který čas máte raději, tento původní anebo ten letní?
  • Zapomněly jste si někdy přetočit hodinky (ať už v zimě nebo v létě) a zaspaly jste třeba do práce? (nebo naopak přišly dřív?)
  • Myslíte, že je správné takto hýbat s časem?
  • Nemělo by se to nechat, jak to bylo od nepaměti?
  • Mají podle vás tyto změny vliv na lidské zdraví?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek, ať už sova nebo skřivan, dostane za svůj příspěvek pěkný dárek.

ziletka

Reklama