Saalbach

Přemýšlíte o nákupu nových lyží? Nejste si úplně jistí, jakou značku či řadu vybrat? Pak Vám doporučujeme před nákupem vyrazit do některého z testovacích center. Zde můžete  vyzkoušet, které lyže vám nejlépe sednou. A pokud to chcete stihnout ještě před Vánoci, tak máte ideální příležitost ve středisku Saalbach Hinterglemm.

V jednom z největších rakouských skiareálů se totiž od 3. do 5. prosince uskuteční testovací akce pod názvem Sport 2000 Snowmania. V obřím vyhřívaném stanu (1.000 m2) si budete moci půjčit většinu novinek nadcházející sezóny.

Saalbach

A co by to bylo za otevření lyžařské sezony bez pořádného apres-ski. Pokud dorazíte tak se můžete těšit na koncerty pro širým nebem, módní přehlídky a celou řadou apres-ski party. Letos se navíc ve stejném termínu uskuteční v Saalbachu VIP závod sněžných skůtrů. Závodit budou hvězdy jako skokan na lyžích Andreas Goldberger, lyžar Fritz Strobl, pilot formule 1 Alexandr Wurz.

Saalbach

Ale největším tahákem jsou samozřejmě upravené sjezdovky. Saalbach je vyhlášený nejen perfektní úpravou svahů, ale i takovými vymoženostmi jakou je třeba vyhřívaná sedačková lanovka.

Pokud máte zájem, tak za rozumnou cenu 127 euro můžete na www.saalbach.com koupit balíček, který obsahuje ubytování na 1 noc, skipas na 2 dny a testování. Krom toho v balíčku dostanete je 15 eurový voucher a ručník.

Program openingu

Pátek, 03. 12. 2010

od 15.00          Aprés-Ski-Party

od 20.30          Uvítací open-ar koncert v Saalbachu

Sobota, 04. 12. 2010

9–16             Testování lyží a snowboardů –Schattberg X-press

Přes den moderovaný program a soutěže

od 15.00          Aprés-Ski-Party

od 20.00          Open-Air-Party

od 21.00          módní přehlídka Sport 2000 v Saalbachu

Neděle, 05.12.2010

9–15              Testování lyží a snowboardů –Schattberg X-press

od 15.00          Aprés-Ski-Party

Fotky ke stazeni zde. http://images.saalbach.com

Reklama