Bulvár

Tento týden na Žena-in.cz zažijete hodně!

Minulý týden jste si mohly všimnout drobné změny, která nastala na našem magazínu. Pod delším čase se opět objevila denní témata a vrátily se hodinové a bodovací soutěže.

Příspěvků od vás nám chodí hodně, ale na některých je znát, že jste na jejich přípravu neměly dost času. Rozhodli jsme se tedy, že vás o chystaných tématech a soutěžích budeme informovat dopředu.

Tento týden je specifický, neboť nám ho přesně uprostřed, ve středu, rozetne státní svátek.
Ale popořádku.

V pondělí, tedy dnes, bude celý den editovat redaktorka Dana Svobodová. A o jejím tématu dne jste se již mohli dočíst v pátek. Chystá se zavzpomínat na své taneční a taneční jejích dcer a vyzývá vás, abyste se do vzpomínek ponořily i vy. Většina z vás jistě má ráda tanec a historek i fotek z různých tanečků, tanečních diskoték a večírků, kde se tancovalo, máte jistě přehršle.

V úterý - zítra bude editorkou Simona Škodáková. Naše služebně nejmladší redaktorka nemá s editováním ještě tak bohaté zkušenosti, přesto bude mít na starosti nejen vaše příspěvky, ale uspořádá i soutěž na celé úterý i sváteční středu. Formu soutěže se dovíte v průběhu dnešního odpoledne v novince.

Ve čtvrtek bude editovat Eva Soukupová. Není redakční strašidlo, ale protože se blíží dušičky a i v Čechách už je známý svátek vydlabaných dýní - Halloween - vybrala si téma jí blízké. Chce si povídat o strašidlech, strachu, obavách svých i vašich. Těšit se bude na vaše strašidelné fotky i příběhy, na vaše fóbie a paniky.

V pátek se do vás pustí Jakub D(rak) Kočí. Stejně jako v úterý se nechystá žádné speciální téma, ale můžete se těšit na soutěž.

To, že v ten který den nevyhlašujeme téma dne, neznamená, že od vás nechceme dostávat e-maily do naší redakční pošty. Chceme, a o to víc. Pokud vás něco zaujme, šokuje, pobaví - pošlete nám to kdykoliv. Těšíme se na vaše příspěvky a věříme, že když to zaujme vás, že tím pobavíte i vaše spolučtenářky. Ty nejlepší příspěvky, které zveřejníme, odměníme.

A co byste si tento týden určitě neměly nechat ujít? Připravujeme článek o životním osudu maminky, jejíž dcera ve 14 letech otěhotněla. Míša Kudláčková v pátek opět začne vykládat karty. Zabýváme se i tématem nasílí, které některé z vás páchají na mužích, a nevyhneme se ani tématu, jak si užít šestinedělí - tedy pokud to vůbec jde. Tohle a mnoho dalšího se tento týden odehraje na našem magazínu. Pokud máte téma, které vás zajímá, nebo příspěvek k denním tématům, určitě nezapomeňte napsat na náš redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Za týden se na vás opět těší váš šéfredaktor.

   
26.10.2009 - Blog redakce - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [6] gerta [*]

  Dobrý den.Takže se máme opětně na něco zvykat.Některé rubriky již byly a nebylo to špatné.Sml7

  superkarma: 0 26.10.2009, 11:44:43
 2. avatar
  [5] koryna [*]

  SuperSml79

  superkarma: 0 26.10.2009, 10:36:02
 3. avatar
  [4] haluška [*]

  NO TEDA, VÁŽENÁ REDAKCIA, JA SA NESTAČÍM DIVIŤ.

  MÁTE NEJAKÚ NOVÚ METLU, KTORÁ DOBRE METIE?

  Chodím sem už pár rôčkov, ale väčšinou len na diskusie a v magazíne som si čítala, len ak ma niečo zaujalo. Posledných pár dní je tomu skoro naopak.

  Veľmi to oceňujem, že sa snažíte vymýšľať rôznorodé témy k zamysleniu i pobaveniu a nie je to stále dookola o tých istých témach, možno dôležitých a aj vážnych, ale otrepaných. Prajem Vám mnoho šťastia v nastúpenej ceste, kopu nápadov na témy vážne aj nevážne a sľubujem, že pokiaľ budem môcť, tak sa budem zapájať.

  superkarma: 0 26.10.2009, 09:55:31
 4. [3] Anai [*]

  Radku, super nápad, tohle info!!! Sml59Sml59Sml59 Já se ráda na něco těším a tohle mi naprosto nadchlo.

  superkarma: 0 26.10.2009, 09:05:22
 5. avatar
  [2] kuty [*]

  jsem ráda že vím na co se můžu těšitSml67

  superkarma: 0 26.10.2009, 09:02:56
 6. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml67 sláva, ano to bude opět super, to mi tu chybělo, díky redakce, díky šéfe Sml67

  superkarma: 0 26.10.2009, 04:40:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme