.

Tenkrát v ráji: Příběh legendárního horolezce Josky Smítka a jeho cestě za svobodou. Do skal vylezla i krásná Vica Kerekeš!

Novinky

Tenkrát v ráji: Příběh legendárního horolezce Josky Smítka a jeho cestě za svobodou. Do skal vylezla i krásná Vica Kerekeš!

Nejtěžší natáčení v historii české kinematografie bylo dokončeno a my se nyní můžeme těšit na výpravný film podle scénáře a knihy Josefa Urbana. Ten je, mimochodem, také podepsán pod Habermannovým mlýnem či návazným projektem 7 dní hříchů.

Děj snímku filmu Tenkrát v ráji, jenž byl inspirován skutečnými událostmi, se odehrává v letech 1938-1945. Diváci budou sledovat nejen proměny krajiny ve všech čtyřech ročních obdobích, ale rovněž uvidí Prahu v dobovém hábitu i Prahu rozbombardovanou (skutečné záběry z archivu).

Film Tenkrát v ráji

Natáčení filmu, jenž zachycuje nejen kus historie naší země, ale také fenomén vzniku tzv. pískovcovcového lezení, které se od nás rozšířilo do světa, se logicky neodehrávalo v ateliérech, jak je tomu zvykem u zahraničních produkcí, ale ve skutečných a nebezpečných skalách, takže hlavního hrdinu musel ztvárnit skutečně velmi zdatný herec.

Klíčové role se nakonec ujal vodní slalomář, kajakář a mistr světa Vavřinec Hradilek, jenž prošel nejen obtížným castingem, ale také náročným hereckým tréninkem, který trval půl roku. Poté se skutečně ocitnul „na place“ po boku skutečných herecký hvězd, neboť partnerkou ve filmu mu byla Vica Kerekeš.

   
25.01.2016 - Redakční novinky - autor: Marcela Macáková

Komentáře:

  1. [1] Ferdicek [*]

    Sml59

    superkarma: 0 26.01.2016, 10:53:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme