Teď přichází na řadu příspěvek čtenářky black.bird.third. Vtipně pojatý začátek střídá konec s rozumnými otázkami. Co myslíte?

Já myslím, že riziko, že by se někdy potkali takoví „sourozenci“, je minimální. Mně by vadilo, že neznám tu rodinnou anamnézu. Moc Vám děkuju za příspěvek, milá black.bird.third, a přeju Vám hezký den.


Ahoj ženy.

Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by daroval za peníze na nějaké klinice sperma. Naopak znám dost těch, kteří to darují zadara a často. Někteří svým manželkám, jiní milenkám, spousta jen tak do kanalizace :-) Ale to není tématem dne.

Podle včerejší diskuze jsem se dozvěděla, že dárce by měl být do 35 let s maturitou atd. No tak tím ten můj končí. Věk těsně minul, maturitu taky nemá. Množství by asi taky nezvládl... Ale je móc šikovný. Jenže to asi zájemkyně tolik nebere. Model to již taky není, i když pro mě je pořád krásný.

Darování bych mu nejspíš nepovolila. I kdyby za to byl balík peněz. On by do toho taky nešel. Vědět v jeho případě, že někde po republice (světě) běhají moje děti a já o tom nevím. Větší průšvih by byl, kdyby naše oficiální děti počaté v manželství někdy v budoucnu potkali „své sourozence“ počaté na klinice „z daru“ a tito se do sebe zamilovali a zplodili další děti. To by potom byl asi pořádný rozruch, kdyby se narodilo postižené dítě a hledala se příčina. Vím, že to je až katastrofický scénář, ale mají to nějak ošetřené? Vždyť se stávají různé věci a mohou nastat nečekané situace. Navíc, klientky nevědí, čí sperma se jim dostane, respektive neznají rodinnou anamnézu dárce. Dárci mohou při odběru zatajit některé skutečnosti a problém je hned na světě.

S pozdravem black.bird.third

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Dárcovství spermatu

  • Znáte někoho, kdo daroval sperma?
  • Bavili jste se o tom někdy s Vaším partnerem?
  • Vadilo by Vám, kdyby Váš partner daroval sperma?
  • Co by Vám nejvíc vadilo?
  • Dosud jsou dárci anonymní. Myslíte, že je to správné?

Napište mi, těším se na Vaše příspěvky! Jedna z vás dostane jako vždycky dárek, tentokrát knihu Hot Boys (M. T. Majar) a doplňky stravy pro ženy Bioaktivní B-Mum. Na vaše příspěvky budu čekat do dnešních 14.30 hodin, adresa je redakce@zena-in.cz, heslo SPERMA. Předem děkuju a přeju hezké pondělí!

cercer

Reklama