Novinky

Ten můj nesplňuje podmínky...

Teď přichází na řadu příspěvek čtenářky black.bird.third. Vtipně pojatý začátek střídá konec s rozumnými otázkami. Co myslíte?

Já myslím, že riziko, že by se někdy potkali takoví „sourozenci“, je minimální. Mně by vadilo, že neznám tu rodinnou anamnézu. Moc Vám děkuju za příspěvek, milá black.bird.third, a přeju Vám hezký den.


Ahoj ženy.

Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by daroval za peníze na nějaké klinice sperma. Naopak znám dost těch, kteří to darují zadara a často. Někteří svým manželkám, jiní milenkám, spousta jen tak do kanalizace :-) Ale to není tématem dne.

Podle včerejší diskuze jsem se dozvěděla, že dárce by měl být do 35 let s maturitou atd. No tak tím ten můj končí. Věk těsně minul, maturitu taky nemá. Množství by asi taky nezvládl... Ale je móc šikovný. Jenže to asi zájemkyně tolik nebere. Model to již taky není, i když pro mě je pořád krásný.

Darování bych mu nejspíš nepovolila. I kdyby za to byl balík peněz. On by do toho taky nešel. Vědět v jeho případě, že někde po republice (světě) běhají moje děti a já o tom nevím. Větší průšvih by byl, kdyby naše oficiální děti počaté v manželství někdy v budoucnu potkali „své sourozence“ počaté na klinice „z daru“ a tito se do sebe zamilovali a zplodili další děti. To by potom byl asi pořádný rozruch, kdyby se narodilo postižené dítě a hledala se příčina. Vím, že to je až katastrofický scénář, ale mají to nějak ošetřené? Vždyť se stávají různé věci a mohou nastat nečekané situace. Navíc, klientky nevědí, čí sperma se jim dostane, respektive neznají rodinnou anamnézu dárce. Dárci mohou při odběru zatajit některé skutečnosti a problém je hned na světě.

S pozdravem black.bird.third

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Dárcovství spermatu

 • Znáte někoho, kdo daroval sperma?
 • Bavili jste se o tom někdy s Vaším partnerem?
 • Vadilo by Vám, kdyby Váš partner daroval sperma?
 • Co by Vám nejvíc vadilo?
 • Dosud jsou dárci anonymní. Myslíte, že je to správné?

Napište mi, těším se na Vaše příspěvky! Jedna z vás dostane jako vždycky dárek, tentokrát knihu Hot Boys (M. T. Majar) a doplňky stravy pro ženy Bioaktivní B-Mum. Na vaše příspěvky budu čekat do dnešních 14.30 hodin, adresa je redakce@zena-in.cz, heslo SPERMA. Předem děkuju a přeju hezké pondělí!

cercer

   
27.08.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] black.bird.third [*]

  Rikina — #3 Znám jednu hlášku, samozřejmě ji vymysleli muži: Je lepší, když z cizích oken koukají vaše děti, než z vlastních oken cizí děti...

  superkarma: 0 27.08.2013, 14:38:31
 2. [3] Rikina [*]

  Já nevím, proč by pořád měl být problém v tom, že někde běhají děti, o kterých ten chlap neví. Sml80 To je snad právě dobře, ne? Nevím, jestli takhle muži uvažují, tipuju, že ne. Že by naopak byli hrdí na to, že prošli všemi vyšetřeními "bez ztráty kytičky" a že bude po světě běhat víc jejich potomků, než by sami stihli vychovávat. Jak praví klasik - muž má touhu rozsévače. Sml57 A proč by to mělo vadit mně, jakožto partnerce takového muže? Vždyť bych naopak mohla být pyšná, jak jsem si ho dobře vybrala, a ráda za to, že ty jeho děti nemusím všechny porodit sama. Sml24

  1. na komentář reaguje black.bird.third — #4
  superkarma: 0 27.08.2013, 14:30:51
 3. avatar
  [2] margot [*]

  trochu mi přijde, že pravděpodobnost sourozenců setkavších se právě díky darování spermatu je skoro stejná, jakože se potkají sourozenci počatí přirozenou cestou - jen takové umělé strašení. existuje vůbec nějaký prokázaný připad, že se to skutečně stalo?

  a převedeno ad absurdum - potkají se právě sourozenci, kteří o tomto nevědí, spolu počít nemohou a díky darovanému spermatu vše končí happy endem, žádnou demencíSml54

  superkarma: 0 27.08.2013, 14:27:00
 4. avatar
  [1] marde [*]

  I to by se mohlo stát, ale šance je minimálníSml22

  superkarma: 0 27.08.2013, 14:24:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme