Templáři směle vyráží na trh s novou zbraní. Hrdě a se ctí v boji o klienty představují redesign etiket svých vín určených pro maloobchod.

Vinařské družstvo Templářské sklepy Čejkovice neustále pracuje na kvalitě svých vín i vzhledu jejich obalů. Se sklizní nového ročníku přichází s novým designem etikety u nejoblíbenějších produktů určených pro maloobchodní prodej. Změna se týká vín jakostních, ročníkových a vín s přívlastkem.

Grafický koncept nové etikety zvýrazňuje letopočet 1248, kdy je datována první písemná zmínka o působení templářského řádu na území Čejkovic. Výrazná číslovka na barevném pozadí spolu s logem a motivem rytířů po stranách umožňuje vytvořit moderní vzhled, který by dokázal oslovit žádanou cílovou skupinu. Takovou, která ráda zkouší a objevuje nové věci a zážitky, jedinečnost a originalitu.

rulandarose

Nový vzhled etiket je atraktivnější, drží „rytířskou linii“ Templářů a především zjednodušuje orientaci jednotlivých řad vín v kategorii retail. K tomu napomáhá barevné odlišení etiket – zelená barva označuje bílá jakostní vína, červená barva jakostní červená vína a růžová barva jakostní rosé vína. Všechny pozdní sběry jsou označeny zlatou barvou.

Jakostní vína jsou plněna do úzkých vysokých lahví s označením Elite. Láhev je nad etiketou ozdobena reliéfem loga Templářských sklepů Čejkovice. Oba výrazové prostředky tvoří jeden harmonický celek, čím napovídají, že i obsah je harmonicky vyvážený. Navíc na hrdle láhve přibyl zcela nový grafický prvek – česká vlajka ve tvaru skleničky. Tento motiv garantuje tuzemský původ hroznů.

Přesto, že předchozí packaging byl velmi oblíbený a výrazně napomáhal prodeji templářských vín, jsou tyto změny jasným impulzem k povzbuzení zájmu zákazníků o vína z Templářských sklepů Čejkovice.

Aktuální informace lze sledovat na facebooku Templářské sklepy Čejkovice a na stránkách  www.templarske-sklepy.cz, kde lze vína i objednávat.

templari

Reklama