Zdraví

Téma na zítřek: Opalování

Ačkoliv všude slýcháme, že opalování je škodlivé, většina žen neodolá a snaží se získat zlatavou  barvičku. Když jsme lehce opálené, vypadáme mnohem více sexy. Takže zítra probereme chytání bronzu po všech stránkách.

Dnes se sice zatáhlo, ale o víkendu má být zase azuro. Vyrazíte chytat bronz? Opalujete se raději na slunci, v soláriu, nebo používáte samoopalovací přípravky?

Nebo se neopalujete vůbec a zůstáváte celoročně alabastrová? Máte k tomu nějaký zvláštní důvod? Mění se věkem váš vztah k opalování?

Já se vám přiznám, že u mě se změnil rapidně. Jako mladá holka jsem se dokázala smažit celé hodiny a dokud jsem nebyla „černá jak bota“, nedala jsem pokoj. Nejraději jsme se opalovala s tátou na rybách. Jezdili jsme na Orlík, kde jsou nádherné písčité zátoky a soukromí. Táta nahodil pruty a já se slunila a plavala. Večer jsem vždycky přijela jak mouřenín.

Dnes mě povalování nebaví. Už ani nepamatuji, kdy jsem si lehla na slunce za účelem opálení. Mám pocit promarněného času. Pokud se opaluji, tak jedině při práci. Už teď mám snědé ruce a záda, a zbytek těla bílý. Abych ten rozdíl trochu vyrovnala, dolaďuji barvu samoopalovákem. Lehce snědá barva se mi líbí a k létu patří, ale rozhodně to nepřeháním, a nesnažím se být opálená za každou cenu. Hnědá barva totiž zestařuje a to nemůžu přece potřebovat.

Jak jste na tom s opalováním vy, milé ženy-in?

Chytáte rády bronz? Jakým způsobem? Na slunci, v soláriu, nebo pomocí kosmetiky? Kde se hodláte opalovat letos? Pojedete k moři? Musíte mít vždycky „podklad“, když jedete na dovolenou?

Co děláte pro to, abyste se opálila „zdravě“?Kdy a kde jste se opálila nejvíc? Soutěžíte s ostatními ženami a chcete být nejtmavší?Jak snadno nebo těžce dosahujete bronzové barvy?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat slušivý slamák a opalovací přípravky

 

   
01.06.2011 - Zdraví - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [5] vickinka [*]

  závidím tomu, kdo se aspoň trochu opálí.. já můžu bejt na slunku furt a sem pořád bílá... v sukni to nevypadá zrovna dobře Sml80

  superkarma: 0 01.06.2011, 22:57:41
 2. avatar
  [4] nadenica [*]

  tak já už jsem i částečně oloupaná, házím druhou vrstvu Sml16

  superkarma: 0 01.06.2011, 22:48:55
 3. avatar
  [3] femme [*]

  mně stačí přejít při prvním sluníčku ulici a jsem opálená Sml24

  superkarma: 0 01.06.2011, 20:01:07
 4. avatar
  [2] gaba23 [*]

  já můžu pracovat, jak ďas a stejně se neopálím Sml24

  superkarma: 0 01.06.2011, 18:29:30
 5. [1] pinokio [*]

  Nejlíp se opálím na zahradě.Musím ovšem přitom pracovat.Sml15

  superkarma: 0 01.06.2011, 16:29:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme