Milé Ženy-in! Jste fanynkami velké, rozvětvené rodiny, nebo si doma hýčkáte jedináčka? Máte sourozence nebo jste naopak vyrůstala sama? Přála jste si někdy bratra, sestru, které jste neměla, nebo jste chtěla být úplně sama a těšit se vyšší pozornosti rodičů? Jaké jsou výhody a nevýhody té které varianty?

Napište nám, zda jste děti plánovali, nebo jste je brali jako „boží dar“. Přispějte k dennímu tématu poutavými historkami spojenými s vašimi dětmi. Ať už máte jen jedno nebo deset. Že tu chybí diskuze? To proto, že chceme mít všechny vaše příběhy pěkně pohromadě v redakční poště. Pište je už nyní na e-mail

redakce@zena-in.cz

Vaše příběhy, které samozřejmě můžete doplnit i fotkou, budeme v průběhu celého zítřka uveřejňovat. Dvě nejzajímavější a nejzábavnější historky opět oceníme tentokrát šamponem Activ F Dr. Hoting od firmy Schwarzkopf a knížkou Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky od Belle de Jour, a sérem Activ F Dr. Hoting od firmy Schwarzkopf a knížkou od Roberta L. Wolkeho Co Einstein vyprávěl svému holiči.

Reklama