Člověk nemusí zrovna lovit pod stolem trpaslíky nebo si řezat ruku v přesvědčení, že není jeho vlastní. Existuje nepřeberné množství úchylek a úchyleček, kterými trpíme všichni. Nebo vy ne? Neříkejte, že nejste na něco ujetí!

To je téma pro zítřejší předvíkendový den, který by měl být veselý a plný sebereflexe, humoru a nadsázky.

Na co máte úchylku??? S jakou sexuální anomálií jste se setkali, není-li rovnou vaše?

Dobře, začnu u sebe, abyste nemysleli, že jste v tom sami.

  • Nesnáším tmu, a pokud by mi praskla žárovka u lampičky, jsem schopná ji v nouzi odmontovat kdekoli i za cenu přestupku či trestného činu.
  • Rovněž lze pokládat za úchylné mé pojídání sušenek s mlékem v noci. Kdyby mi někdo večer sežral noční sušenku a mně se nepodařilo ho přinutit koupit jinou, půjdu a budu o půlnoci péct bábovku.
  • Trpím strachem z uzavřených prostorů a neumím si představit, že bych uvízla ve výtahu. Mám problém i v koloně.

Neléčím se, žiju s tím.

Sexuálně se cítím být v pořádku, nebo alespoň se nevymykám trendu. Nebráním se v této oblasti experimentovat podle partnera, pokud bych nemusela předstírat králíčka Azurita nebo chlapa.

Zdaleka na tom nejsem nejhůř.

Vedle pána s nekrofílií, jehož zpověď vám nabízím zítra ve vydání, jsem měla již možnost poznat povícero sexuálních i jiných úchylek.

A o nich, vašich zkušenostech s nimi i o vašich vlastních, pokud najdete odvahu se k nim doznat, je celé zítřejší téma. Pište o nich na redakce@zena-in.cz .

Věřím, že zítřejším dnem nakročíme do víkendu s úsměvem.

Reklama