No vážně, zítřejší téma dne a celá editace přistála na mojí hlavě, a proto jsem se rozhodla, že když už jsem tím šťastlivcem, který opuštěn všemi bude pracovat, rozhodně to nebude zadarmo. Pište, co chcete, o čem chcete, co vás napadne, a vězte, že je mi to úplně jedno… chcete se přiznat? Není lepší den! :-)

Hlavně si dobře pamatujte, co píšete, neb se vám to bude hodit… Uvědomte si, že je zítra Silvestr, a vy nevíte, jak to mám vymyšlené…

Jestli mám vést editaci poslední den v roce, pak to nebude editace, jako by byla v jiný, ne tak důležitý den. To je logické, a ani by to vůči Silvestru nebylo uctivé.

Když už tady musím sedět, hodlám se, jak se na tento den patří, také nenuceně bavit. Pobavím se na váš úkor, ale nejen to. Vzhledem k tomu, že jsem člověkem disponujícím i dávkou sebereflexe, nebudu ze sebe dělat neposkvrněné početí. Chcete se pobavit na náš účet?

Ale prosím... klidně pište... už odteď!

I mé příspěvky k zítřejší editaci budou volné a neohraničené tématem. A to není všecko!

Chcete něčím přispět? Máte potřebu se k něčemu vyjádřit písmem? Přepadlo vás nutkání hodit pár slov do emila? I pište, dámy a pánové, už se na to klepu.

ZÍTRA RÁNO  -  ZDAREC!

Jo, adresa: redakce@zena-in.cz

Reklama