V tomto ohledu jsem nikdy nebyla prudérní. U moře jsem se vždycky opalovala nahoře bez, ale byla jsem ochotna respektovat místní zvyklosti a přizpůsobit se. Rozhodně bych si nesundala horní díl plavek, pokud by tak neučinila žádná jiná na pláži.

naked

Opalování nahoře bez je nakažlivé. Jakmile začne jedna, za chvíli se přidají další. Je zvláštní, že se většinou vystavují ženy, které na „to“ nemají. Přirovnala bych je k bachratým „vorvaňům“ s růžovými prsisky, co se rozlévají  do všech stran. Když můžou ony, proč ne já? V leže stejně nikdo nepozná, jestli jsem holka, nebo kluk.  Ale když jdu plavat, horní díl si vždycky obleču.

Ne že bych se tak styděla, ale chybí mi ta patřičná dávka exhibicionismu. Opalování nahoře bez neprovozuji ani tehdy, když se v blízkosti usídlí rodinka s dětmi. Nechci, aby mě jejich matka setřela, že kazím dětem morálku.

A nikdy bych se tak neopalovala před svými dcerami. Přišlo by mi to hloupé. Když jsem s nimi byla naposledy u moře, ještě chodily na základku. Vyrazily jsme tenkrát se sestřenicí a neteří, která byla ve věku mých holek. Sundat před nimi horní díl plavek mi přišlo nepatřičné. Buď by mě pohoršeně napomínaly, nebo by se ke mně nehlásily.

Je to paradox, ale krásné mladé holky do dvaceti let jsou v tomto ohledu mnohem zdrženlivější než dospělé ženy. Ale když si vybavím sebe v tom věku, nebyla jsem jiná.  

K opalování nahoře bez se prostě musí dospět.

Jak se na tento způsob opalování díváte vy, milé ženy-in?

  • Líbí se vám to, nebo spíš pohoršuje? Provozujete ho?
  • Kdy jste ochotná sundat horní díl plavek? V neznámém prostředí, nebo třeba i v tuzemsku na koupališti?
  • Proč se opalujte na hoře bez? Jaká to má pro vás pozitiva
  • Máte odvahu poslat fotku?

A teď pár otázek pro odpůrkyně

  • Proč to považujete za nevhodné, nebo dokonce vulgární?
  • Není v tom kousek závisti?
  • Už jste někdy někoho napomenula? Jaká byla reakce?
  • Vadí vám, když váš partner pokukuje po jiných ňadrech?

Na vaše příspěvky ať už pozitivní nebo negativní se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat tento dárek od Oriflame

oriflame

A JEŠTĚ BONUS NAVÍC

KAŽDÁ, KTERÁ ZÍTRA do 13:00 NAPÍŠE PŘÍSPĚVEK NA TOTO TÉMA, ZÍSKÁ 500 BODŮ DO ČERVENCOVÉ VĚRNOSTNÍ SOUTĚŽE. VÍCE O SOUTĚŽI ZDE. MÁTE TAK POSLEDNÍ PŘÍLEŽOTOST ZAMÁVAT POŘADÍM

Reklama