Dnes jsme si povídaly o akci Movember, jejímž cílem je upozornit na nebezpečí rakoviny prostaty. Kromě toho jsme si ale hodně psaly i obecně o smyslu preventivních prohlídek a o mužích, kteří nás zlobí tím, jak o své zdraví většinou nedbají. Postěžovaly jsme si a dokonce si zaveršovaly! Ale vás už jistě zajímá jediné... Vítězka!

Vybrat ze všech příspěvků jen jeden, který vyhraje, bylo dnes skutečně těžké. Má vyhrát delší dopis, nebo originální básnička? Nakonec jsem se rozhodla pro básničku. Přišly nám sice dvě, ale rychlejší byla čtenářka s nickem...

v.poho

Její verše najdete ZDE.

Co naše čtenářka vyhrála? Balíček pro svou drahou polovičku: šampon proti lupům a mastným vlasům Schauma a bělicí zubní pastu Vademecum! Gratulujeme!

ttt

 

Milé dámy, pozor!

Pokud jste dnes nevyhrály, nesmutněte. Pro každou z vás totiž máme jedno malé a věříme, že zároveň i milé překvápko! :) U nás v redakci jsou sice ženy v převaze, nicméně tím „řídícím“ je muž, kterému v listopadu také záměrně raší knír... Dovolíme si trochu předběhnout v čase a posíláme vám fotku, jak bude podle nás „náš vůdce“ vypadat poslední den v tomto měsíci... Co mu říkáte, líbí? :)

radek1

Krásný den a zítra se těšte na povídaní si o domácím stylingu s Danou (více zde)!

Reklama