menalDejte suché a rozpraskané pokožce sbohem s pečujícím tělovým mlékem Menalind professional. Obsahuje emulzi voda v oleji a díky komplexu účinných látek pomáhá posilovat přirozené regenerační a obranné funkce pokožky. Pečujte o své tělo s vyživujícím mlékem Menalind professional a uvidíte, že vám vaše pokožka bude vděčná. K dostání v lékárnách v praktickém 500ml balení s pumpičkou za doporučenou cenu 240 Kč.

Masážní gel – dopřejte si chladivou péči
Bolí vás někdy namožená záda a svaly z neustálého hrbení se nad pracovním stolem? Pokud ano, je tu rychlá pomoc v podobě masážního gelu Menalind professional. Chladivý gel s obsahem mentolu a kafru rychle uleví od bolesti svalů a kloubů, zatímco panthenol a mandlový olej budou jemně pečovat o vaši pokožku. K dostání v praktickém 200 ml balení za doporučenou cenu 150 Kč.

Vlhké ubrousky Menalind professional – intimní hygiena na cestách
Při dlouhých prázdninových cestách letadlem či autem jistě oceníte vlhčené ubrousky Menalind professional, které se skvěle hodí k diskrétní očistě intimních partií, aniž byste potřebovali jedinou kapku vody. Vlhčené ubrousky jsou k dostání v praktickém uzavíratelném balení, které zabraňuje jejich vysychání. Koupíte je v lékárnách za doporučenou cenu 145Kč.

ubrousky

 

Reklama