Zdraví

Tělissimo

Právě jsem dolistovala několika časopisy s ženskou tematikou – tedy s tématy, jak o sebe pečovat, jak najít to pravé zaměstnání a toho správného muže, jak odstranit to či ono… Při pohledu na 14leté slečny, jež propagují krémy proti vráskám, jsem si jen pomyslela, že snad ani ty reklamní agentury nemohou věřit tomu, že by jakýsi krém vrátil mladost a svěžest pleti ženě ve středním věku.

Všechny ty “liftingují, revitalizující, tonizující, odstresovávající, rekonstitující, matující, elektrizující, modelující, rozjasňující, hydratující a jánevímještěcodělající přípravky” by ani nemusely být, kdyby… kdyby existoval jeden univerzální, širokospektrální (tak jako antibiotika) přípravek.

Před skoro deseti lety (!) jsem se více zahleděla do zrcadla a vyskočily na mne vrásky na krku. Nelenila jsem a šla jsem ihned zakoupit přípravek proti těmto příšerám, jenž měl vypínat pleť, zmenšovat rýhy, atd. – matlajíc se jsem si říkala, jestli ty vrásky tam byly i předtím, že jsem si jich nevšimla, a já teď jančím, nebo jestli naschvál vyskočily a naznačily mi cestu, jak o sebe lépe pečovat… Matlání a proklepávání mi vydrželo tak deset dní. Krém za drahé peníze koupený stál potom ještě asi rok v koupelně, dokud mu neprošla doporučená doba spotřeby, a pak se z něj stala košovka.

Jako perspektivní mladá a dynamická žena jsem se měla natírat různými krémy na různých částech těla, aby, až ruka partnera spočine na mé pleti, mohla tato pocítit sametovou hebkost.

Krém na víčka, krém pod víčka, krém o něco níž pod víčka, tváře, dekolt, peeling, antipneumatikovač… musela bych nafouknout koupelnu a vyhrát v loterii – proto hlasuji, aby již někdo vynalezl jednu piluli – Tělissimo, širokospektrální “řešič problémů vzhledu”. Bude-li mi chybět nějaká ta oblina do sexy postavy, či budu-li mít splín a moje pleť bude povadlá, prostě si vezmu Tělissimo!
Vyskočí-li slečně zrovna pospíchající na rande pupínek, či hůře opar, vyřeší to opět Tělissimo. Potřebujete-li se “vyfouknout” po bohatém jídle – užijte Tělissimo!

A bude tak maličké, že ho ani zapít nebude třeba.

Kdo hlasuje PRO?

   
   
19.04.2005 - Zdraví - autor: Tereza

Komentáře:

 1. avatar
  [26] Irena1 [*]

  Adi: podle statistiky jsme zas víc ztloustly, takže je předpoklad větší poptávky po hubnoucích zázracích

  superkarma: 0 19.04.2005, 10:08:02
 2. avatar
  [19] Irena1 [*]

  Jinak musím souhlasit s pisatelkou, kdykoli mě chytne mánie a nakoupím přípravky nad, pod, před...tak pak do léta stojí na poličce bez povšimnutí, v létě z nich ofouknu prach a napatlám si to na popálené a přesušené nohy a ruce

  superkarma: 0 19.04.2005, 08:26:47
 3. avatar
  [18] Irena1 [*]

  Syrael, budeš balancovat nad bilancí, zda jsi vyhodila peníze, zda to pomohlo, uškodilo, jestli to hodit distributorům na hlavu nebo je s tím za trest pomazat nebo se soudit...

  superkarma: 0 19.04.2005, 08:25:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme