Zapomeňte na samostatné set top boxy a objevte s novou kolekcí televizorů Philips s digitálním tunerem dosud nepoznané vizuální zážitky…

Společnost Philips přichází letos v dubnu na český trh s novými plochými televizory. Dva modely řady Cineos - LCD 42PF9831 a plasma 42PF9631 doplňuje LCD 32PF7521. Všechny tři disponují mimo jiné technologií Pixel Plus zajišťující přirozený obraz v ohromující kvalitě nebo systémem Active Control pro optimální nastavení jasu. Nově pak jako svou součást nabízejí i zabudovaný digitální tuner pro příjem DVB-T a elektronického programového průvodce pro digitální televizi.

Philips představuje novou řadu plochých televizorů se zabudovaným digitálním tunerem.


Digitální technologie
Všechny tři nové televizory Philips FlatTV jsou kompatibilní s vysíláním ve vysokém rozlišení, a proto nesou známku HD ready.  Zkratka HDTV (High Definition TV) představuje digitální technologii záznamu, přenosu a zobrazování televizních programů, která je v průběhu posledních let postupně uváděna ve stále více evropských zemích. Tato nová technologie nabízí dosud nevídanou kvalitu obrazu, daleko převyšující i kvalitu obrazu DVD disků. V porovnání s běžným televizním signálem nabízí formát HDTV dvojnásobný až čtyřnásobný počet obrazových bodů, díky čemuž je výsledný obraz mnohem ostřejší.

Špičkový LCD televizor Philips Cineos 42PF9831 s digitálním tunerem a vstupem HDMI pro digitální obraz a zvuk disponuje také systémem Pixel Plus 3 HD, již čtvrtou generací oceněné technologie pro zlepšení ostrosti a hloubky obrazu z jakéhokoliv zdroje signálu včetně HDTV. Bezkonkurenční zážitek ze sledování obrazu umocňuje i vylepšená funkce podsvětlení Ambilight Full Surround s „obklopujícím efektem“,  kdy světlo vychází zleva, zprava, shora i zdola televize, což divákovi umožňuje rozšířený vizuální vjem ze všech stran obrazovky. Díky tomu dodává nový rozměr požitku z domácího sledování, zároveň vytváří příjemnější prostředí a snižuje míru namáhání očí. Tím ovšem Philips s výčtem technologických vylepšení nekončí!

U tohoto modelu je také nabízena loni oceněná technologie ClearLCD.  Ta se díky dynamické technologii parciálního podsvícení Aptura™ stará o rozsvícení a zhasínání bodů na panelu, a to zároveň. Technologie zadního podsvícení zvyšuje ostrost zobrazení pohybujících se objektů a v kombinaci s vyšší rychlostí rozsvícení a zhasnutí bodu na obrazovce udržuje vynikající obrazový “klid”. Nabízí tak uživateli syté a ostré zobrazení, a to i při velmi rychlých pohybových sekvencích a přináší i lepší úroveň černé barvy, vyšší kontrast a širší pozorovací úhel. Funkce Digital Natural Motion předvídá pohyby ve vysílání i v nahraném filmovém materiálu a dokáže eliminovat trhavý pohyb v obraze. Tím zajistí  hladký, dokonale ostrý obraz, který posunuje zážitek ze sledování na vyšší úroveň. Ploché reproduktory NXT Monolith vydávají na všech frekvencích a v úhlu 180° čistý a vyrovnaný zvuk kvality Virtual Dolby Surround. Vše doplňuje WiFi a USB vstup umožňující bezproblémové spojení s PC a přehrávání hudby nebo fotek. Standardně je tento televizor doplněn designovým stolním podstavcem.

Druhým zástupcem technologicky nejvyspělejší řady je plasmový televizor Philips Cineos 42PF9631 opět s digitálním tunerem a vstupem HDMI pro digitální obraz a zvuk. Ten nabízí třetí generaci technologie pro dokonalou ostrost a hloubku obrazu Pixel Plus 2 HD z jakéhokoliv zdroje signálu včetně HDTV. Bezkonkurenční zážitek ze sledování obrazu umocňuje vylepšená funkce Ambilight 2,  která nezávisle upravuje intenzitu a barvu zadního podsvětlení na každé straně televizoru v závislosti na aktuálním obraze. Funkce Virtual Dolby Digital  výrazně rozšiřuje zvukové pole a zlepšuje prostorový vjem.  Umožňuje zažít dokonalý prostorový zvuk s větší hloubkou a šířkou bez použití dalších reproduktorů. Vše doplňuje USB vstup umožňující přehrávání hudby a fotek z USB klíčenek. Televizor je standardně dodáván s designovým stolním podstavcem.

Tuto jarní kolekci televizorů se zabudovaným digitálním tunerem uzavírá LCD Philips 32PF7521, který s funkcí Pixel plus, systémem Active Control a vynikající reprodukcí zvuku za pomoci Virtual Dolby Surround nabízí nové vizuální zážitky při domácím sledování.

Nové ploché televizory Philips s úhlopříčkami 107 a 82 cm s vestavěným digitálním tunerem lze zakoupit ve specializovaných prodejnách se spotřební elektronikou.
 
Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 149 990 Kč (42PF9831), 89 990 Kč (42PF9631) a 49 990 Kč (32PF7521).


Jak se vám tyto TV líbí??? Máte takové doma, nebo raději preferujete menší rozměry? Chcete si to doma užívat jako v kině?

 

Reklama