.

Televize Barrandov v sobotu spustí další televizní stanici BARRANDOV PLUS

Novinky

Televize Barrandov v sobotu spustí další televizní stanici BARRANDOV PLUS

Společnost Barrandov Televizní Studio a.s. spustí v sobotu 16. května v 10:00 nový televizní kanál BARRANDOV PLUS. Jeho program kombinuje pořady pro nejmenší diváky s evropskou i světovou dokumentární tvorbou. Šíření TV signálu je zajištěno prostřednictvím terestriální sítě Českých Radiokomunikací v Multiplexu 3, Barrandov Plus je zároveň součástí nabídky digitálních operátorů UPC a Skylink.

 

barr

Animované pohádky, které si získaly srdce dětí napříč Evropou i za oceánem, báječné rodinné filmy i dokumenty napříč žánry - takový bude Barrandov Plus. Jeho vysílání zahájí v sobotu film Winx Club Movie, první z premiérové série animací o krásných vílách Winx. První den vysílání přinese historické dokumenty a také unikátní sondu do světa záhad a nevysvětlitelných jevů.

„Zahájením vysílání stanice Barrandov Plus nekončí rozšiřování našeho televizního portfolia. Již na léto letošního roku plánujeme spustit hudební stanici Barrandov Muzika. Žánrové spektrum programové nabídky Barrandova tak nabude na pestrosti a atraktivity divácké i obchodní,“ řekl Jaromír Soukup, majitel a předseda představenstva společností EMPRESA MEDIA a Barrandov Televizní Studio.

Dokumentům věnuje Barrandov Plus devět hodin vysílacího času, a sice od osmé hodiny večerní do páté ranní, ranní a odpolední program bude každý den patřit dětem. Ti se hned v prvních měsících vysílání mohou těšit například na úspěšnou animaci z americké produkce Karcoolka (Hoodwinked) či Asterix a Obelix, vzdělávací vlastní tvorbu a rodinné filmy. Dokumenty odhalí nejzajímavější místa a události světových dějin.

Zdroj: tisková zpráva

   
14.05.2015 - Redakční novinky - autor: red

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Pentlička [*]

  Jestli bude stejně blbá jako původní Barrandov, tak to žádný přínos teda nebude.

  superkarma: 0 15.05.2015, 10:54:03
 2. avatar
  [1] kobližka [*]

  Sml6 Přehršle TV stanic a v podstatě nic kloudného ke koukání tam není.Což teda nechápu.K čemu neustále souštět další a další Sml80 nedávno to bylo Kino Barrandov,kde teda dávají kulový a jenom opakovačky a teď zase další...Sml68

  superkarma: 5 14.05.2015, 18:18:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme