Čtenářka s nickem telelot zažila hned několik podob seznámení. Jste-li zvědavé, jaké a jak probíhaly, klikněte a čtěte. Obzvlášť závěr je podařený.

Dobrý den, zasílám menší příspěvek k dnešnímu tématu
Ačkoliv jsem ze seznámení s manželovými rodiči měla trochu strach (bylo mi tehdy 21 a manžel je o 11 let starší), tak návštěva u nich proběhla bez problémů. Byli na mě velmi zvědaví, protože z bývalé snachy moc radost neměli (pro její kladný vztah k alkoholu), tak chtěli vědět, jestli si syn tentokrát vybral lépe :)

Zajímavější pak bylo seznámení našich rodičů navzájem. To už jsme s mužem bydleli společně a pozvali na návštěvu oboje rodiče a ještě manželovu tetu s mužem. Navzájem se představili, rozproudila se běžná konverzace, připravené pohoštění přišlo vhod. Jen můj taťka trošku přecenil svoje „schopnosti“, přišel totiž rovnou z práce a nestihl se najíst. Takže po pár přípitcích byl v pěkné náladičce a velmi veselý, až jsem se obávala, že to s ostatními „staroušky“ (taťka byl zase o 11 let mladší než mamka, takže od ostatních zúčastněných ho dělil rozdíl jedné generace) pěkně zamává. Ale všechno naštěstí dopadlo dobře, ostuda se nekonala a ještě pak budoucí tchánovci odvezli moje rodiče domů.

Ale další kuriózní seznámení mě čekalo, připravila mi je Janička, manželovo tehdy čtyřletá dcera z předchozího manželství. Byla u nás na víkend, a když si pro ni její matka přišla, běžela malá ke dveřím, přivedla ji do obýváku a říká: „Mami, mami, to je Martina, pojď si čuchnout, jak voní!“. Kyselý výraz v obličeji bývalky bych vám přála vidět… :):)
telelot

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

________________________

Umíme si ho představit…
Buď jste měla skvělý parfém anebo jste prostě voněla tou správnou lidskou člověčinou, to je někdy víc než všechny parfémy světa a děti to vycítí :)
Pěkný den a děkuji za milý příspěvek
Saša

Téma dnešního dne: První seznámení s rodiči přítele/manžela a naopak

  • Vzpomínáte na ně v dobrém nebo ve zlém?
  • Kdo měl větší trému? On nebo vy?
  • Čí rodiče se zachovali při prvním kontaktu přátelštěji?
  • Stýkáte se s rodiči svého partnera/ manžela?
  • A on s vašimi?
  • Jak se vzájemně oslovujete?

Téma je to široké, vy už budete vědět co psát.
Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek obdrží pěkný dárek: Vonný polštářek s vůni máty a vonnou pleťovou masku s vůní heřmánku.
(To kdyby vám „nevoněla“ tchýně nebo snacha, ať voníte aspoň vy)

darek

Reklama