O aktuální zprávu z nemocnice se s námi podělila čtenářka s nickem telelot, která dostala zprávu od své kamrádky, tč. v nemocnici.

Hezký den,
i když jsem v nemocnici párkrát byla tak to musím zaklepat, ale zatím nemám osobně žádné špatné zkušenosti, a to ani s porody svých dětí. Ale podělím se s vámi o „veselý“ zážitek mé kamarádky, když byla na gynekologickém oddělení na udržování těhotenství...  

Byla přijata na dvojlůžkový nadstandartní pokoj (nadstandartní proto, že má vlastní příslušenství), .protože momentálně nikde jinde volno nebylo. Řekli jí, že ji tam zatím dají a kdyby pak někdo přišel a dobrovolně by jim za to zaplatil (500 Kč /noc), tak ji přestěhují jinam. 
2 dny byla sama, třetí den jí přibyla „spolubydlící“...

Posílám ve formě jejího vyprávění, tak, jak mi to psala přímo aktuálně z nemocnice.

Tééééda, ta paní, nemá žádné vychování (bílá  „nepřizpůsobivá“), neustále popotahuje - asi nezná kapesník! pomyslela jsem si - nabídla jsem ji ho (celý balíček papír. kapesníků). Ona na to, že ho nepotřebuje a dál každou minutu tahá nudli až z paty. Po hodině jsem rezignovala a přestala to vnímat. Svůj nevábný odér vylepšila tím, že se nastříkala nějakou příšernou voňavkou, až se z toho začala dusit! Setra jí poslala do sprchy (máme sprchu a toaletu na pokoji!) a frajerka si klidně použila moje věci, že prý myslela, že to je normální v „nadstandartu“ a pro všechny!...to už to ve mně přímo vařilo!
(Ještě ti chci říct, že si nadstandard neplatím. Je to sice nadstandardní 2 lůž.pokoj tím, že má sprchu a toaletu na pokojí, ale když mě v pondělí přijímali, tak nikde jinde volno neměli, tak mi řekli, že mě zatím dají tam a kdyby pak někdo přišel a dobrovolně by jim za to zaplatil (500 Kč /noc), tak mě přestěhují na jiný.)

Pak naštěstí přijel na návštěvu manžel, tak se mu podařilo mě trochu při procházce po areálu uklidnit..

Když jsem přišli z venku (můj jediný pohyb z pokoje), tak koukám - frajerka si chlastá můj džus a vodu! To už jsem nevydržela a začala na ní ječet, co si to dovoluje, že to jsou moje věci, moje pití a když má žízeň, tak ať si něco koupí v kantýně nebo chlastá vodu z vodovodu! Načež mi odpověděla, že je přeci v nadstandardním pokoji, že je to tu pro všechny, nején pro mě, ale i pro ní!!! No já myslela, že mě omejou! Čekám, co zase milá spolupacientka vymyslí.. Když pak na chvíli odešla neznámo kam, tak rychle využívám situace a vše jsem si schovala a zamkla do skříně a klíč jsem si vzala i když jsem se šla ve „vlastním“ pokoji se osprchovat! Co kdyby jí náhodou napadlo, že v nadstandardu je i počítač s internetem!

Tak přemýšlím, že se zítra na vizitě zeptám na revers, abych mohla jít co nejdřív domů... grrrr!!! Má „milá“ spolubydlící (je ve 25 týdnu těhotenství) se na protest rozhodla od včera bojkotovat absolutně hygienu (celou noc jsem spala při otevřeném okně s čumákem k němu, jak smrděla)! Dnes ráno jsem šla už za sestrama, že se to nedá vydržet, jestli by s tím nemohly něco udělat.. Jenže sestry měla frajerka taky na háku! Až primář musel přijít osobně a dát jí čisté prádlo, dokonce jí donesl i mýdlo, že se má jít nejdříve osprchovat, a pak se s ní bude teprve dál bavit... S hrůzou trnu, co ještě ten její slepičí mozek vymyslí!
Jedno vím jistě, zítra jdu ať se děje, co se děje, domů! Raději budu pravidelně dojíždět na kontroly, než abych tu s ní strávila jeden jediný den navíc! A kámen úrazu je, že za tenhle komfort máš ještě platit 100,- Kč za den! To je možný fakt jenom v ČR!

Za chvíli bude oběd (jídlo-to je jediné, co je tu asi dobré)...;-)

Tak přeji všem čtenářkám, ať do nemocnice vůbec nemusejí nebo ať se jim podobné „zážitky“ vyhnou...

:o) :o)telelot

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

____________________

Jak měla většina předchozích pisatelek štěstí na spolupacinetky, tak Vaše kamarádka to štěstí očividně neměla. V jejím stavu by se ale neměla nervovat :(
Děkuji, že jste napsala.
Saša

Téma dnešního dne: Pobyt v nemocnici

  • Byla jste někdy v nemocnici (ne porodnici)
  • S čím jste tam byla? (nemusíte odpovídat)
  • Jaké máte na pobyt v nemocnici vzpomínky?
  • Jak se k vám choval personál?
  • Máte z takového prostředí, jako je nemocniční, i nějakou veselou vzpomínku?
  • Navázala jste v nemocnici nějaká nová přátelství?
  • Jak byl váš pobyt dlouhý?
  • Podepsala jste (podepsala byste) někdy i revers?
  • atd.atd.

Tolik jen pár záchytných bodů, ale jinak samozřejmě pište vlastními slovy.
Moc se těším na vaše příspěvky. Veselé i ty vážnější.

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Na jednu z pisatelek čeká dárek, který se do nemocnice nosí: Kniha a dva sprchové gely

dareknemocnice

Reklama