Domácnost

Tekutý prostředek na mytí nádobí, který šetří vaše ruce a nehty

purMytí nádobí zanechává pokožku rukou suchou a nehty lámavé. Proto Henkel ČR přichází s novinkou v podobě zbrusu nového tekutého prostředku na mytí nádobí, který je šetrný k rukám a nehtům, ale nádobí se přitom leskne čistotou. Nový Pur Hands & Nails je první tekutý prostředek na mytí nádobí na našem trhu, který obsahuje pantotenát vápenatý. Tato sloučenina se používá i v kosmetickém průmyslu pro své blahodárné účinky na posílení nehtů.

Dermatologicky testovaná receptura je výsledkem práce a dlouholetých zkušeností výzkumných pracovníků společnosti Henkel. Složení přípravku Pur Hands & Nails je pH neutrální a nejenže velmi účinně odmašťuje, ale zároveň dbá na ruce a nehty. Pur Hands & Nails si poradí s mastnotou a špínou stejně účinně, jako ostatní tekuté prostředky na mytí nádobí řady Pur Balsam, která byla vyvinuta speciálně pro choulostivé ruce. Přípravek je navíc obohacen o jemnou vůni.

Nepřehlédněte růžové lahve!

purNový Pur Hands & Nails s pantotenátem vápenatým je k dostání v obchodní síti v nepřehlédnutelných růžových lahvích. Již nyní vítězí tento přípravek ve spotřebitelských testech. Jedním z důvodů je fakt, že si sedm z deseti spotřebitelů spojuje vápník s péčí o nehty. A dokonce devět spotřebitelů z deseti uvedlo, že by si přípravek Pur Hands & Nails zakoupilo.

Pur Hands & Nails rozšiřuje oblíbenou produktovou řadu Pur Balsam. Ta se vyznačuje pH neutrálním složením, jež chrání citlivou vrchní vrstvu pokožky a brání jejímu podráždění, přičemž dokonale zvládá špínu a mastnotu z nádobí.

Novinka Pur Hands & Nails z řady Pur Balsam je k dostání za DMOC 28,90 Kč (500 ml) a 49,90 Kč (1l).

Více inspirace najdete na stránkách www.pur-nadobi.cz

   
12.04.2010 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme