Pravidelné mytí rukou neodlučitelně patří nejenom ke správné péči o vaše ruce, ale je především jedním ze základních kamenů dodržování správné hygieny. Spojte užitečné s příjemným a nechte o své ruce pečovat bylinná tekutá mýdla Radox, která vašim rukám dodají nejenom příjemnou svěží vůni, ale zanechají vaše ruce spolehlivě čisté. Jak taktně upozornit vaše okolí na důležitost správného mytí rukou? Připomeňte jim datum 15. října, který je celosvětově uznáván jako Mezinárodní den mytí rukou. Takže, ruku na to a mýdlo do rukou.  

Již od malička slýcháváme, jak je řádné mytí rukou důležité. Zdaleka však není pravidlem, že na správné mytí rukou opravdu dbáme. Dřívější výzkumy* totiž poukázaly na znepokojivé informace o tom, kolik lidí při mytí vynechává použití mýdla. Více než polovina z dotazovaných se dokonce úplně obejde bez něj. Mezi nejčastější výmluvy patří například: „Jen si ruce opláchnu po jídle.“ „Trvá to dlouho.“  A jim podobné. Mytí rukou bez použití mýdla je přitom téměř zbytečné, protože samotná voda odstraní jen nečistoty rozpustné ve vodě.

Svěřte své ruce tekutým mýdlům

RadoxPři mytí rukou nejvíce lidem vyhovují tekutá mýdla, protože je to praktické, jak vyplynulo z průzkumu*.  Chcete-li mýdlo, které příjemně voní, je citlivé k vašim dlaním a důkladně odstraní všechnu nečistotu, vsaďte na tekutá mýdla značky Radox. Na výběr máte ze tří variant s krémovým či gelovým složením.

Tekuté mýdlo Radox Clean & Protect s výtažkem tymiánu a čajovníku je tím správným ochráncem před nečistotou, který udrží vaši pokožku na rukách přirozeně jemnou. Dopřejte vašim rukám komfort svěží péče a něžného doteku s tímto tekutým mýdlem.    

Láká vás více heřmánek? Krémové tekuté mýdlo Radox Clean & Moisturise s výtažkem z heřmánku a jojobovým olejem příjemně pění a je šetrné k vašim rukám. Vaše ruce budou chráněné před nežádoucím vysušováním a pocítí přirozenou svěžest a čistotu.

Pro všechny, kteří preferují spíše svěží citrusové vůně a chtějí mít ruce především příjemně svěží, připravil Radox unikátní kombinaci limetky a koriandru ve variantě tekutého mýdla Radox Clean & Refresh.  

Máte rádi úsporná řešení? Tekutá mýdla Radox Clean & Protect a Clean & Moisture jsou k dispozici také v podobě náhradních náplní (500 ml), které usnadní vaše nákupy a ušetří vaše peníze.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena tekutého mýdla Radox Clean & Protect (300 ml), Radox Clean & Refresh (300 ml),  a Clean & Moisture (300 ml),  je 63,90 Kč . Nezávazná doporučená spotřebitelská cena náhradní náplně Radox Clean & Protect (500 ml),  a Radox Clean & Moisturise (500 ml)  je 63,90 Kč.

*Výzkum CAWI gentury STEM/MARK, 5.–9. října 2013

Radox

Reklama