Jestliže se bojíte, že vás v těhotenství přejde chuť na sexuální hrátky, nechte se vyvést z omylu! O milování v době gravidity a obtížích s ním spojených se dočtete v tomto článku. Přinášíme vám v něm jak pohled ženy, tak i pohled muže.

preg

Máte ráda sex? Kdo by ho neměl rád. A tak asi i dumáte nad tím, jestli vám v milování nebude bránit narůstající bříško při těhotenství. Nedej bože ztratíte chuť docela...

Mám pro vás dobrou zprávu. Sám sice touto zkušeností neoplývám, ale vyzjistil jsem od dobrého kamaráda Lukáše a jeho manželky Alice, jak to měli s milostným životem v době očekávání Markétky. Obou jsem se zeptal na dvě stejné otázky...

Jaký byl z tvého pohledu sex v době vyššího stupně těhotenství?
Měli jste při milování nějaké obtíže?

Alice

V těhotenství jsem měla zvýšenou potřebu sexu, nejraděj bych se sexu věnovala každý den, někdy mě přepadla chuť ráno i večer. Můj manžel se mi zdál být neodolatelně přitažlivý, svlékala jsem ho pohledem po celý den. Toužila jsem zvýšenou měrou i po malých něžnostech.

Při milování překáželo bříško, zvláště v posledních měsících těhotenství, nicméně i nadále jsme zůstali věrní pozici misionářské a na koníčka, které jsme střídali i během jednoho milování podle stupně mojí únavy.

Lukáš

Chuť na sex jsem měl i v době těhotenství mé ženy stejnou jako před ním. Žena pro mne byla stále atraktivní a přitažlivá. Z kvality sexu ani na kvantitě sexu těhotenství neubralo.

Obtíže technického rázu samozřejmě byly, bříško překáželo, ale vždy jsme si poradili.

Jaké bylo milování v průběhu těhotenství z vašeho pohledu, milé čtenářky?

Reklama