Jsem ve 24 tt. Byli jsme na další prohlídce, prcek má již 460 g a má se čile k světu. Všechno je v pořádku, mimčo pěkně roste. Asi to nakonec bude pěkný macek, už mám  tak velké břicho, které jsem měla, když jsem rodila dceru a teď mám před sebou ještě několik měsíců.

To chci vidět, jak budu vypadat, to se budu jen valit. V noci mě nenechá spát, miminko kope už tak, že mi nadskakuje břicho a přes den dcera, takže jsem teď permanentně unavená a ještě se mi k tomu přidala pěkná  viróza.

Když jsem  čekala dceru, tak jsem také byla nemocná, ale nebylo to tak náročný jako teď, to jsem mohla odpočívat když už jsem nemohla. Bohužel už to privilegium nemám a musím fungovat celý den. Je to náročný, bolí mě celé tělo, mám šílenou rýmu a bolí mě hlava. A protože si nic nemůžu vzít, tak se snažím cpát pomeranči, citrony a zázvorem. Už aby to bylo pryč a mohla jsem zase pořádně dýchat, už teď se zadýchávám a k tomu ještě ta rýma Ještě se bojím, aby to nechytla dcera a pak jsme si to neustále nepředávaly.

Za dva týdny mě čeká vyšetření  na cukrovku, poprvé jsem si ho dělala sama v práci, takže mi to uteklo při práci rychle, ale teď ještě sebou musím vzít dceru, protože nemám hlídání. No, to si to užiji.

Od neděle máme doma velkou holku, již to jsou dva roky od toho dne, kdy se to stalo.

eliška

Od babičky dostala obrovský dort a já jsem si mohla všechno vyprat. I táta krmil, ale zapomněli bryndák, tak jsem myslela, že ten nepořádek ani nebudu schopná dát dohromady.

Podařilo se mi sehnat kočárek pro dvojčata se vším všudy za úžasné peníze, jen má jednu vadu. Je to kočárek vedle sebe, takže ho nedostanu do auta a protože hodně cestuji, musím sehnat ještě jeden ten za sebou abychom mohli jezdit.

kocarek

Ale tenhle je moc hezký a jsem ráda, že ho mám.

A jedna novinka máme nového člena rodiny. Na chatě si nás vzalo za své krásné mourovaté kotě, vždy když přijedeme, tak už na nás čeká a shání se po něčem dobrém. Jelikož nevím, co je to zač a jestli je očkované, tak ho domů nebereme ani nehladíme, to riziko toxoplazmózy je moc  vysoké.

Tak držte palce, aby byl příští týden lepší a přeji hezký víkend

Alena

Čtěte také:

Rozhovor s Alenou. Již nikdy nebudeme tak šťastní jako před narozením dcery

Těhotenství si moc neužívám. Mám strach, že zase někdo něco zkazí

Reklama