Vévodkyně z Cambridge je podruhé těhotná a celá Británie jásá. Zatím není jisté, zda malý princ George bude mít brášku nebo sestřičku. Ale jisté je, že mateřství Kate změnilo, rozkvetla a je nádherná. Změnila styl oblékání a všechny Britky chtějí vypadat jako ona. Z konzervativní manželky prince Williama se změnila v módní ikonu!

Když dvaatřicetiletá Kate čekala svého prvního potomka, odmítla nosit šaty „pytlovitých“ tvarů a naopak ukazovala rostoucí bříško v elegantních vypasovaných šatech a kabátku. V jejím šatníku jsou modely značek Mulberry, Erdem a Emilia Wickstead. Vévodkyně má rovněž ráda streetovou módu a sem tam si koupí také šaty značky Topshop a kabátky nosí od Hobbs.

Podívejte se na nejlepší těhotenské modely v podání vévodkyně z Cambridge, princezny Kate:

Kate

Sedm týdnů těhotná. Kate nosila pod srdcem své první dítě a toto tajemství si ještě nechala s manželem pro sebe. Na sobě má zelené šaty Mulberry za 1400 liber.

kate

Deset týdnů těhotná. Na sobě má jednoduchý model Alexandera McQueena.

kate

Osmadvacet týdnů těhotná. Na sobě má šaty značky Topshop.

kate

Ahoj Georgi! Kate a William poprvé ukázali syna, který se narodil 22. července 2013. Vévodkyně má na sobě šaty návrhářky Jenny Packham, ta je navrhla speciálně pro tento den, až Kate opustí nemocnici.

Foto: Facebook/Topshop, Janny Packham

Reklama