Nemůžete si sednout? Cítíte nepříjemné projevy hemoroidů? Odhaduje se, že přibližně 70 % populace někdy trpělo hemoroidy. Pokud také pociťujete nepříjemné projevy hemoroidů, lze účinnou pomoc najít v přírodě.

Těhotenství a porod jsou nejčastější příčinou vzniku hemoroidů u žen. Možná jste se s tímto problémem také setkaly, pokud vám hemoridy trápí, je nutné problémy řešit včas.

PRVNÍ PŘÍZNAKY NÁSTUPU OBTÍŽÍ

Těhotenství a porod představují pro organismus značnou zátěž. Právě v tomto období se u žen nejčastěji poprvé objeví občasné krvácení, podráždění, svědění a bolestivost v oblasti konečníku, pálení po stolici nebo pocit vlhkosti a neúplného vyprázdnění - neklamné příznaky hemoroidálního onemocnění. Pokud se tyto příznaky objeví, je nutné je začít řešit včas.

Hespidin

Efektivní řešení nabízí přípravky obsahující bioflavonoidy z citrusů, které pomáhají udržovat zdravou cirkulaci krve v žilách, podporují pevnost cév a mají příznivé účinky při výskytu hemoroidů. Účinnou pomoc si můžete pořídit v lékárně například v podobě doplňku stravy Hespidin® tablety, které jsou navíc obohaceny o koňský kaštan pro zdravý žilní oběh.

DVOJÍ PÉČE PŘI VÝSKYTU HEMOROIDŮ

Tablety pro dlouhodobé působení uvnitř organismu doporučujeme kombinovat s lokálně působícími gely (třeba Hespidin® gel s extrakty z dubové kůry, allantoinu a hřebíčkového oleje) pro rychlou úlevu postiženého místa. Hespidin® gel díky obsahu hřebíčkového oleje snižuje citlivost v postiženém místě. Navíc pomáhá regenerovat postiženou pokožku a příjemně voní po hřebíčku. Hodí se pro všechny, kdo potřebují okamžitou úlevu. Vyzkoušejte také Vy dvojí ucelenou péči ve formě tablet a gelu při výskytu hemoroidů a ...posaďte se bez obav.

Více na www.hespidin.cz

Hespidin® tablety

  • Posilují cévy a podporují správnou žilní funkci v oblasti konečníku
  • Zaručují vyšší a rychlou vstřebatelnost díky mikronizaci aktivních látek
  • Přírodní řešení pro zdravý žilní oběh - obsahuje pouze přírodní ověřené extrakty (z citrusových plodů a koňského kaštanu)

Hespidin® gel

  • Má stahující a zklidňující účinky
  • Snižuje citlivost v oblasti konečníku díky unikátnímu obsahu hřebíčkového oleje
  • Napomáhá regenerovat pokožku a mírnit svědění v postižených místech
Reklama