Eliška, holčička, která se už brzy narodí mladým manželům Kročkovým, se bude mít jako v bavlnce. Nastávající maminka pro ni přichystala krásnou postýlku s povlečením a do toho všeho ještě stíhá i napéct a navařit.

Tak a zase utekl další týden mého těhotenství. Už se blížím konečně ke konci.  Poslední dobou dělám doma šílené zásoby všeho, ať je to jídlo anebo třeba toaletní papír. Skříně máme hodně naplněné. Nevím, jestli to je zase nějaký instinkt nebo něco. Zásoby jsem dělala vždycky, ale teď jsou doslova obří. A pořád přibývají.

Na kontrole u gynekoložky jsem byla zase skoro hodinku. Poslouchalo se srdíčko miminka a stahy dělohy. To je tak na půl hodinky. Minule mi taky brali stěr kvůli infekcím. Sestřička mi sdělila výsledky, které dopadli dobře, nenašli mi nic špatného. Eliška už váží 2800 g a poloha hlavičkou dolů se nezměnila. Daří se jí dobře. Už aby byla na světě, protože poslední dobou už se mi opravdu špatně pohybuje a k tomu to lítání na záchod. No ale taky se samozřejmě těším, až ji uvidím, hlavně ať je zdravá.

Doma jsem domazala linecké cukroví marmeládou. Stihla jsem udělat i třetí druh cukroví - sněhové pusinky. Tvary jsou sice všelijaké, ale chutnají moc dobře. Je to taková rychlovka. Ještě mi zbývá dodělat jeden druh - jahodoví mini indiáni, do těch se pustím v dalších dnech. A kdybych je náhodou nestihla, tak se nic neděje. Stihla jsem i povléct postýlku. Dala jsem prostěradlo a povlečení na polštářek a peřinku. Polštářek bude sice zatím bokem a bude se využívat jen peřinka, ale povlékla jsem obojí.  Stačí už jen přinést miminko a položit. Přikládám fotku postýlky a povlečení. Ta zelená barva je nádherná. Taky přikládám fotku pusinek.

Objednali jsme monitor dechu pro miminko. Vybrali jsme značku Jablotron a monitor Nanny. Zdá se nám hodně kvalitní, dobrý a hlavně spolehlivý. Je sice trošku dražší, ale v takových případech a u takových věcí u nás cena nehraje roli. Příští týden si pro něho dojdu na poštu. A hned ho odzkoušíme.

Taky jsem byla objednat mého králíčka na operaci zubů, ať to s ním stihnu ještě před porodem. Operace dopadla naštěstí dobře, tak se mi ulevilo. Minule jsme měli menší komplikace, tak jsem se bála, aby bylo tentokrát všechno v pořádku. Naštěstí ano, tak jsem moc ráda.

Jinak se tento týden, nic zvláštního nestalo, kromě toho že si připadám jako čím dál tím větší a nemotornější slon :)

postylka

postylka

cukrovi

Krásný adventní víkend všem Ženám-in
Pavla 

Související články:

Reklama