Další týden těhotenství proběhl u nastávající maminky Pavly Kročkové dobře. Termín porodu se pomalu blíží a tašku do porodnice už má sbalenou.

Další týden mého těhotenství proběhl opět klidně a moc dobře. 

Začnu asi tím, že jsem konečně kompletně doplnila tašku do porodnice a už ji mám sbalenou. Dokoupila jsem papuče, další těhotenskou podprsenku (ať mám dvě) a další drobnosti co mi chyběly. Poslední věc, která mi chybí přibalit je ještě oblečení pro miminko, ale to se rozhoduju pořád co vzít a co nechat doma. Nemůžu se rozhodnout, tak si na to nechávám ještě trošku času. Všechny věci mám krásné, ale nemůžu je tahat všechny, ať to zase nepřeženu.

Vypravila jsem se taky do obchodu pro dětské bryndáčky, neboť jsem doma měla jenom tři a zdálo se mi to málo. Tak jsem v jednom obchodě s kojeneckými potřebami koupila dva další. Chvilinku potom jsme ale jeli na nákup do dalšího obchodu a zahlédla jsem komplet sedmi bryndáčků za stovku. Takže nakonec jich mám nových devět. Možná to bude trošku moc, ale za tu cenu to stojí. Později se chci ještě podívat na bryndáčky plastové anebo omyvatelné a i ty si pořídit. Jsou praktické. Zdají se mi dobré.

Nečekaně jsem taky vyhrála kalhotky na plenky od Gaga pleny společně s pytlem na plenky a jednou plenkou, tak jsem měla velkou radost, neboť se mi to úžasně hodí, jak budu používat obyčejné látkové plenky. Navíc ta plenka od Gaga plen vypadá skutečně dobře a kvalitně. Na internetu jsem se potom dívala pro zajímavost na cenu a ta plenka stojí 70,-Kč, což je celkem dost.

Dostala jsem taky krásnou dětskou záclonu s medvídkem Pú a pletenou soupravičku pro naše miminko. Záclonu musíme akorát poupravit a pověsit a pokojíček bude zase o něco hezčí a vybavenější.

Já se cítím celkově pořád velmi dobře. V podstatě můžu dělat skoro všechno co před otěhotněním. Nemám žádné bolesti zad a mírné křeče v nohách, ty už mě skoro přešly. Pořád cvičím a myslím, že mi to hodně prospívá, ani mě nic nebolí. Akorát mám poslední dobou problémy se odněkud zvedat, ať je to gauč nebo postel, to se doslova valím.

Pro tento týden přidávám fotku bryndáčků, Gaga kalhotek a nové čepičky, kterou jsme taky dostali. Na další fotce je pletený svetřík, kamašky a ponožky, což se nám na zimu náramně hodí, poté následuje už moje poměrně větší bříško a nakonec jedna starší fotka ze Slezskoostravského hradu v Ostravě.

Pro tento týden je to všechno. V dalším týdnu mě čeká moje neoblíbená návštěva zubaře, tak snad všechno proběhne bez problémů.

Všem Ženám-in pěkný víkend
Pavla

fotojedna

fotodva

fototri

fotoctyri

Související články

 

Reklama