Domácnost

Tefal tyčový mixér s exkluzivním nástavcem na majonézy

Tefal

Francouzská společnost Groupe SEB, vedoucí společnost na trhu malých domácích spotřebičů, představuje novinku pod hlavičkou Tefal – tyčový mixér Infiny Force. Každého milovníka vaření uchvátí svým vysokým výkonem a až o 20% účinějším mixováním* s unikátní technologií ActiFlow se čtyřmi noži. Dva nakloněné nože pro maximální zachycení potravin a dva rovné pro dokonalé rozmixování. 

Tefal

„V České republice se setkáváme stále s fenoménem domácích salátů či výroby domácí majonézy. Proto uvádíme na trh novinku v podobě tyčového mixéru Tefal, který má exkluzívní nástavec pro přípravu domácí majolky“, říká Jiří Klimša, produktový manažer značky Tefal. „Tento nástavec je vhodný i pro přípravu letních pochoutek, jako je guacamole z avocada, šlehačka na jahody pro dětské slavnosti či pro výrobu domácího kečupu,“ dodává.

Tefal

Tefal Infiny Force oproti svému předchůdci vykazuje až o 20% vyšší účinnost*. Je to díky 4 nožům, kdy dva jsou nakloněné, z vnější strany broušené pro maximální zachycení potravin a další dva s broušením na vnitřních stranách pro dokonalé a jemné rozmixování. Tyčový mixér disponuje až 20ti rychlostmi a funkcí Turbo. V sadě naleznete i minisekáč, šlehací metlu či brožuru s recepty.

Více najdete na www.tefal.cz

  * Výsledky mixování vs HB470 TEFAL, kovová noha, 2 rychlosti, 700 W, 2 čepele.

 

   
29.04.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Danila [*]

    zbytočnosť:/

    superkarma: 0 29.04.2014, 13:38:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme