V mém malém žaludku se ocitlo už mnoho věcí. Ano, nejenom jídla, ale i věcí. Snědla jsme kus pastelky, ochutnala papír, psí suchary,  kousek lega a podobné dětské pochutiny.

V dalším období mého života jsem ochutnala dokonale zkyslé mléko, prošlé pivo a dokonce jeden pukavec, když jsme bojovali, kdo sní nejvíce čersvých vajec.. :o)

Jo i takové má někdo mládí u babičky. Je možné, že jsem ochutnala psa i kočku, jelikož miluji vietnamské nudle. Mým posledním úlovkem do dutiny břišní, který byl dokonce dobrovolný, byli mravenci v čokoládě a štíří vodka.

Mravenci v čokoládě nebyli těmi malými nevinnými tvory, které potkáte na každé prcházce lesem. Měly zadky jako pravé brazilské tanečnice.

Jelikož bonbónů bylo celkem pět, rozhodla jsme se experimentovat. Prvního jsem rozchroupala celého, musím poznamenat, že právě ta prdelka zakřupala nejvíc.

A kupodivu byla sama sladší, než čokoláda. Druhého jsem už rozebrala, nejdříve ochutnala tělíčko a pak zadeček.

Nožičky, stejně tak jako kusadla však nebyly tím nejlepším. Další už jsem cucala tak, jako když se těšíte na náplň u svého oblíbeného bonbonu.

Štíří vodka byla zajímavá též, hlavně když na závěr ochutnáte toho pidi štíra, který za nic nemohl. Myslím, že mé pocity úspěšně vystihne jediná věta: "Blééé. Už nikdy více."

V další fázi života snad pozřu více zajímavých věcí, nebráním se ničemu pokud se nejedná o morčata, již uvedené psy a kočky. I když.. na geneticky modifikovanou zeleninu z obchodů nic nemá.. :o)

Krásný pátek milá Ženo -in a hlavně - dobrou chuť! Čtenářka Tee...


Děkuji Ti moc vtipně napsaný příspěvek. Dobře jsem se bavila. „Brazilské tanečnice“ super!! :-)))Po těch mravencích taky prahnu. Prý je to skutečně moc dobré. Jen co se k nim dostanu, hned také okusím. I Tobě krásný den. Míša

 Napište mi dnes na redakce@zena-in.cz, co jste kdy odvážného ochutnali a jestli byste šli s námi do výživného hmyzu, který máme dnes v redakci k obědu. Zvolili jsme cvrčky pražené s mandlemi, v sýrovém těstíčku a jako zákusek s banánem a čokoládou.

Těším se na vaše názory a příběhy, hezký den!

Reklama