Domácnost

Teď už se z vysávání nevyvlékne ani alergik

Zavzpomínáme si trochu. Jaké bylo vysávání, když jsme byli malí? Neohrabaný, hlučný vysavač. Ruční namotávání šňůry. A co teprve nelibý odér a špinavé ruce, kdykoli jsme vysypávali sáček. Žijeme v hezké době, kdy nás to už fakt nemusí trápit. Máme vysavače, co práci provedou dobře, hbitě a tiše. A sáčky a filtry, které zařídí čistý vzduch i ruce.

Člověk nemusí být zrovna lenoch, aby se mu nechtělo do vysávání. Třeba je alergik a částečky unikající ze starého vysavače jsou pro něj jízdenkou na pohotovost. A i ti, co netrpí zdravotními problémy, mají, jak ukazuje průzkum Electroluxu, k výparům z vysavače výhrady. 15 % vadí, jak je vysavač při práci cítit, a dalších 10 % si stěžuje na unikání prachu do vzduchu.

„To se vám s naším novým vysavačem UltraSilencer™ Zen nestane. Nejen pro alergiky máme filtry, co zadrží 99,95 % mikročástic. Sáčky se při vyměňování samy zavřou, abyste si neušpinili ruce. A vzduch si můžete osvěžit třeba vůní lesa,“ říká Jessica Baschke, Product Line Manager Floorcare and Consumables & Accessories společnosti Electrolux.

A teď trochu techničtěji. Začneme třeba filtry. Pokud patříte mezi ty šťastné, co nemají alergie, pořiďte si do vysavače základní filtr Hygiene Filter™. Ten zadrží 85 % mikročástic s rozměry 0,05 až 0,15 mikrometrů. A samozřejmě ještě víc těch větších. Pokud máte doma alergika, sáhněte po filtru Allergy Plus™, protože s ním vyfiltrujete 99,95 % mikročástic. Filtr vyřeší výtrusy plísní, pyly, výkaly roztočů a další alergeny. Kvalitu filtrů potvrdilo svou pečetí i Evropské centrum pro výzkum alergií (ECARF). Údržba filtru je snadná, stačí ho propláchnout pod tekoucí vodou a nechat uschnout. Měnit by se měl alespoň dvakrát za rok.

Další na řadě jsou sáčky. Zapomeňte na klasické papírové. Ty drží vlhkost, a proto, jemně řečeno, zrovna nevoní. Electrolux na to šel jinak. Jeho sáčky s-bag® Anti-Odour jsou vyrobené ze syntetiky a uvnitř potažené voskem. Zachytí 99 % částic, nesnižují výkon vysavače a hlavně pohltí a neutralizují nepříjemné pachy. A pozor, jedna super vychytávka: když plný sáček měníte, automaticky se při vytahování zavře, aby se nic z toho ošklivého uvnitř nedostalo ven.

Chcete ještě víc? Máte to mít! Vzduch nemusí být jen čistý, může i krásně vonět. Provoňte si byt třeba jehličím. Stačí koupit vůně do vysavače s-fresh® s vůní zelené borovice. Jestli jste víc na exotiku, nabízí se aroma křehkého bambusu, citrusová exploze nebo vůně tropického vánku. A pro domácí pohodu třeba večerní růže nebo vůně hnědého cukru.

Zní to až příliš dobře? Tak se podívejte na nový vysavač UltraSilencer™ Zen. Tento nejtišší vysavač na světě umí vyřešit ještě víc. A garantujeme, že voňavé vysávání bude zároveň pořádné vysávání. Žádný nepořádek, žádný odér, žádný hluk. Prostě UltraSilencer™ Zen.

UltraSilencer Zen

f

Více na na www.nejtissi-vysavace.cz

Čtete více:

   
08.06.2016 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] janavys [*]

  Sml16 Tak to je dobrý, to se mi líbí.Sml67

  superkarma: 0 08.06.2016, 16:50:35
 2. [2] bobani [*]

  se svým jsem spokojená

  superkarma: 0 08.06.2016, 09:15:51
 3. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 08.06.2016, 06:30:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme