píše naše čtenářka s nickem Datura. Ale jako mladá nosila vysoké jehly k minisukním, i když mrzlo, až praštělo. Dnes lituje, že už si nemůže dovolit úzké džíny a vysoké kozačky. Tato kombinace se jí moc líbí

Dobrý den, kozačky, lépe řečeno nohačky / nosí se přece na nohách/, hodně vysoké a na jehlách jsem nosila jako mladá slečna a k minisukním a mohlo být třeba - 20. A když jsem sehnala lesklé grešlakové, tak to jsem byla na vrcholu blaha. Nedávno je moje dcery objevily na půdě, pohádaly se, kdo si je vezme a když je ta, co je vyhrála umyla, rozpadly se, to bylo dost vtipné.

Teď už nosím jenom nízké a s pohodlným podpatkem a taky žádné mini, ale džíny nebo manžestráky. Vlastním tři páry, jedny jsou s hadím vzorem, to aby se hodily k hadí kabelce, potom jedny bílé a jedny černé tzv koně.

Na dnešních mladých holčinách se mi líbí vysoké kozačky k džínám slimkám. To vypadá moc dobře, škoda, že už si to nemůžu dovolit já.

Ale stejně bych nejraději chodila celý rok v letních střevíčkách.

Zdraví Datura

Milá Daturo, pokud máte štíhlá lýtka, nevidím důvod, proč byste si nemohla dovolit kozačky s úzkými kalhotami. Zadeček nebo silná stehna můžete schovat do rozevlátého ponča, nebo úpletové volné tuniky.

Text nebyl redakčně upraven

Jaké kozačky jste nosila a nosíte vy, milé ženy-in? Podělíte se s námi o své zkušenosti, zážitky, nebo třeba příběhy? Máte hezké nohy? Nosíte kozačky? Jaký typ vám nejvíce vyhovuje?

Líbí se vám současná móda?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama