Další novinka a s ní i příspěvek, tentokrát čtenářky Elis19. Prozradila nám, co všechno nosí, vlastní a nebo nepoužívá.

Je pravda, že dneska je z čeho vybírat, to dřív nebývalo. Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Elis19, a přeju krásný den.


Krásné středeční ráno,

velmi zajímavé a inspirativní téma. Jelikož jsem už středního až mírně staršího věku, zažila jsem ještě, jak moje maminka oblékala spodní kalhotky s nohavičkami a podomácku upravenou podprsenku (tehdy ještě pushapky neexistovaly), k tomu nezbytný podvazkový pás a samozřejmě kombinačku s kraječkou. Ta jediná byla nějak ozdobená, ostatní prádlo bylo naprosto obyčejné, praktické.

Tak jsem si vždycky říkala, že já to budu mít alespoň trochu jinak a mám to štěstí, že teď už je spodního prádla nepřeberné množství. Kalhotky nosím v převážné většině v bílé barvě, sice pohodlné ale musí vypadat k světu, abych se v nich cítila dobře a přitom si někde neudělala ostudu. Jediné co bych z kalhotek neoblékla jsou tanga, ne snad že bych je kritizovala, když má na to někdo postavičku, tak mu fandím, ale já bych to prostě pocitově nesnesla.

Podprsenky mám v celé škále barev (červené, oranžové, žluté a tělové), aby se mi hodily pod různé blůzky, nosím jenom pushapky. Nemám ráda krajkové, které mě škrábou ani nevyztužené, protože nesnesu, když mi je zima a b.... mi z trika vykukují. V dobách mého mládí se tomu říkalo tuzexová trika se špuntíky. A dotyčná byla terčem vtipů.

Korzety ani podvazky nenosím, nosím barevné punčocháče a pod plesové šaty používám bezešvé kalhotky. V šuplíku mám i jedno trochu lechtivé prádélko, dárek od kamarádky, ale zatím jsem nenašla odvahu si ho obléknout ani doma pro manžela. Třeba na to někdy dojde až navodíme tu správnou atmosféru...

Mějte se krásně Elis19

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Máte prádlo ke speciálním příležitostem?

  • Jaké nosíte prádlo?
  • Jaké se vám líbí barvy?
  • Máte ráda jednoduché, nebo zdobené prádlo?
  • Nosíte korzety a podvazky?
  • Máte něco na speciální příležitosti?

Prosím, příspěvky už neposílejte. Jedna z vás zanedlouho vyhraje kosmetiku od AVONU (Třpytivé tělové mléko s minerály Skin So Soft a Vyhlazující peeling se zázvorem a bílým čajem Foot Works).

avo

Reklama