Vybírat vánoční dárky je pro mnoho lidí doslova utrpením. Co koupit manželovi, pubertální dceři nebo synovi vysokoškolákovi? Letos vsaďte na nové technologie od Lenova!

Boj o vymýšlení originálních dárků často lidé jednoduše vzdají a uchýlí se k neosobním dárkům, které jsou právě v obchodě k dispozici. Hlavně aby pod stromečkem něco bylo. Vánoce jsou ale doba, kdy se můžete vymanit ze zažitých stereotypů, dopřát si něco nového a třeba i vyměnit starou elektroniku za novou.

Lenovo

Zábava do kapsy či kabelky

Lenovo

V dnešní době hýbou světem fotografie selfie. Zvláště mladá generace fotí jednu za druhou. Tak proč jí nepořídit telefon, který pořizuje selfie jako žádný jiný? Lenovo VIBE S1 nabízí unikátní duální selfie fotoaparát, který napodobuje lidské vidění a zvládne díky tomu zachytit ty nejlepší autoportréty. Díky vysokorychlostnímu připojení LTE (4G) můžete navíc sledovat videa, hrát hry nebo být v kontaktu se svým okolím prakticky kdekoliv a kdykoliv.

Nová generace tabletů Lenovo YOGA posouvá hranice flexibility na novou úroveň. Stylové 8 a 10palcové tablety YOGA Tab 3 se díky své výdrži na baterii až 20 hodin, čtyřem režimům použití Podrž, Postav, Polož, Pověs a vylepšenému stojánku pro větší stabilitu bez potíží vypořádají s jakoukoliv situací. Navíc přináší také extrémně rychlé datové připojení, inovativní 8Mpx fotoaparát umožňující rotaci až o 180 stupňů či technologii AnyPen, díky které můžete psát na displeji nejen prsty, ale také obyčejnou propiskou nebo tužkou.

Lenovo

Tak trochu jiné počítače

Lenovo

Klasický notebook už dnes nikoho nezaujme a navíc často nezvládne plnit všechny funkce, které od něj chceme. Nový Lenovo Yoga 300 je však počítačem, když ho potřebujete, a tabletem, když chcete. Díky čtyřem režimům použití a své všestrannosti se perfektně hodí pro studenty. Kromě výjimečné flexibility a skladnosti zaujme Lenovo YOGA 300 také svým vysokým výkonem pro práci i zábavu, stereo reproduktory s technologií Dolby Home Theater a intuitivním softwarem Lenovo Harmony pro rychlé nastavení notebooku v jednotlivých režimech.Lenovo

Nový počítač pro celou rodinu nemusí být nevzhledná tmavá krabice, ale může vypadat i stylově. To je přesně případ počítače Lenovo B50-30, který je počítačem typu vše v jednom, takže ušetří místo na pracovním stole. Uživatelům dále přináší 10bodový dotykový 23,8palcový displej, výjimečný výkon díky nejnovějším procesorům a také prvotřídní JBL reproduktory s technologií Dolby Home Theater. Celá rodina si tak může užít zábavu ze společného sledování oblíbených filmů a seriálů na jednom zařízení.Lenovo

Více informací o zařízeních Lenovo najdete na stránkách www.lenovo.cz.

Reklama