Domácnost

Technistone představuje novou Elegance Eco kolekci

Společnost Technistone rozšiřuje svou nabídku o nové ekologické odstíny tvrzeného kamene Elegance Eco. Tato nová řada se pyšní nejen surovinami z místních zdrojů, ale také značným podílem recyklovaných složek, díky čemuž je velmi šetrná k životnímu prostředí. Uživatelé jistě ocení také cenu, která je u těchto odstínů výrazně nižší. K dispozici jsou tři nové odstíny – Elegance Eco Ash, Elegance Eco Nev a Elegance Eco Zen.

techNa výrobu Eco odstínů jsou použity převážně české suroviny - sklo a křemen, přičemž podíl recyklované složky činí minimálně 30 %. Nové Eco odstíny mají certifikaci americké společnosti SCS Global Services a splňují nejpřísnější limity na ochranu životního prostředí a udržitelnosti. Nové výrobky jsou k dispozici ve třech barevných provedeních – bílá, šedá a béžová, které jsou zároveň dlouhodobě nejžádanějšími odstíny v sortimentu Technistone.

tech

Popelavě šedý Elegance Eco Ash jde ruku v ruce se současným trendem stále populárnějších šedých barev a přitom je univerzálním materiálem pro použití v jakékoliv části interiéru. Druhý barevný odstín s názvem Elegance Eco Nev patří do řady bílých produktů. Pro svůj neutrální vzhled je dobře kombinovatelný s dominantními prvky domácnosti a ostatními barvami. Třetím výrobkem z nové řady je Elegance Eco Zen, který díky svému specifickému odstínu pískově béžové dokonale doplní všechny interiéry se dřevem a zároveň je i z pozice tvrzeného kamene opticky prohřeje.

Tvrzený kámen v nových Eco odstínech lze využít jako materiál pro kuchyňské desky nebo její obložení, dlažbu, obklady v koupelnách nebo třeba na parapet. Vyniká vysokou odolností proti mechanickému i chemickému poškození, je nenasákavý a velmi snadno udržovatelný.

www.technistone.com/cz

   
25.04.2017 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] AmeA [*]

  Sml59Sml59Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 25.04.2017, 21:07:23
 2. avatar
  [3] Myškomedvídek [*]

  Sml59

  superkarma: 0 25.04.2017, 19:37:02
 3. [2] MARIE MATEJKOVA [*]

  Myslím,že praktické Sml59

  superkarma: 0 25.04.2017, 14:20:27
 4. [1] bobani [*]

  módní

  superkarma: 0 25.04.2017, 09:58:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme