Mít společnou domácnost s rodiči má množství výhod i nevýhod. Je nespočet vtipů o tchyních, méně už o tchánech, ale všechny jsou na jednu notu. Pojďme se tedy dnes bavit o těch nevýhodách. Znám jen málo párů, kterým se ve společné domácnosti s rodiči nestalo něco takového:

Noc pokročila, celý večer kolem sebe s partnerem poletujete, házíte po sobě oči a je jasné, kam to bude směřovat. Obstaráte poslední povinnosti a konečně se zavřete v ložnici. Jemné doteky a polibky vystřídá divoká vášeň. Strháváte ze sebe oblečení, když najednou: „Buch! Buch! Helenko, mně se rozbil počítač. Nemohl by se Jarda kouk... Vy už spíte?“ ozve se maminčin hlas plný čirého překvapení.

Veškerá vášeň v mžiku opadne.

Nereagujete a doufáte, že mamince dojde, co se za zavřenými dveřmi děje. Chvíli to vypadá, že bude všechno v pohodě, že maminka prostě jen neodhadla situaci.

Začnete nanovo. Už v tom není tolik vášně, ale přesto noc zase začíná mít vůni sexu. Vychladlá těla se znovu rozehřívají, ale pořád jste opatrní. Stále někde uvnitř čekáte, co přijde.

Nemýlíte se. Za dveřmi vás už nějakou dobu ruší vrzající parkety a přešlapování ve vedlejší místnosti.

„Tohle přece nemůže myslet vážně,“ špitnete skoro současně, „určitě si půjde lehnout...“ Napjatě čekáte.

Ticho. Konečně!

Začnete vtipkovat. Ze vtipů o mamince pomalu přecházíte znovu na věc. Teď už je zase všechno v pořádku. Atmosféra vášně se proměnila v atmosféru žertovného dráždění.

„S takovou hadičkou toho asi moc nezvládneš,“ dotkne se nedbale hřbetem ruky Jardova demoralizovaného mužství Helenka. To reaguje téměř okamžitě.

„Tak hadičkou, jo?“ ohradí se Jarda. „Já ti ukážu hadičku...!“

„Tak přece nespíte,“ zašeptá maminka od pootevřených dveří, „přišlo mi, že vidím ještě pod prahem světlo. Jaroušku, nemohl by ses mi podívat na...“

„To nepočká do rána?“ odsekne nevrle pro tuto noc definitivně zhadičkovatělý Jarda.

„No, dobře, dobře, já jsem vás nechtěla rušit. Já jenom, že mi ten počítač vůbec nechce naskočit...“

...

Klasika. Nemáme vůbec nic proti tchyním a tchánům v domácnosti, ale jsou prostě situace, které člověku rozum nebere. A pokaždé se při nich modlíte, abyste jednou svým dětem neprováděli totéž. Jde snad o pouhá generační nedorozumění? Druhý den se většinou absurditě celé té situace zasmějete.

SOUTĚŽ!

Pojďte ty své tchyně a tchány, maminky či tatínky, trošku podrbat! Pište nám do diskuze, co úsměvného vám provedl některý z rodičů?

Z příspěvků vylosujeme tři výherce, kteří od nás získají knihu Co dělat v krizových situacích a DVD Cvičení pro těhotné.

Jako soutěžní budeme počítat příspěvky vložené do půlnoci v neděli 19. října 2008.

HODNĚ ŠTĚSTÍ!


Vyhlášení!

Z diskutujících jsme vylosovali tyto tři nicky:

idiska
benji
bruneta

GRATULUJEME! Výhru očekávejte poštou!

Reklama