Vztahy

Tchyně v ložnici...

 

Mít společnou domácnost s rodiči má množství výhod i nevýhod. Je nespočet vtipů o tchyních, méně už o tchánech, ale všechny jsou na jednu notu. Pojďme se tedy dnes bavit o těch nevýhodách. Znám jen málo párů, kterým se ve společné domácnosti s rodiči nestalo něco takového:

Noc pokročila, celý večer kolem sebe s partnerem poletujete, házíte po sobě oči a je jasné, kam to bude směřovat. Obstaráte poslední povinnosti a konečně se zavřete v ložnici. Jemné doteky a polibky vystřídá divoká vášeň. Strháváte ze sebe oblečení, když najednou: „Buch! Buch! Helenko, mně se rozbil počítač. Nemohl by se Jarda kouk... Vy už spíte?“ ozve se maminčin hlas plný čirého překvapení.

Veškerá vášeň v mžiku opadne.

Nereagujete a doufáte, že mamince dojde, co se za zavřenými dveřmi děje. Chvíli to vypadá, že bude všechno v pohodě, že maminka prostě jen neodhadla situaci.

Začnete nanovo. Už v tom není tolik vášně, ale přesto noc zase začíná mít vůni sexu. Vychladlá těla se znovu rozehřívají, ale pořád jste opatrní. Stále někde uvnitř čekáte, co přijde.

Nemýlíte se. Za dveřmi vás už nějakou dobu ruší vrzající parkety a přešlapování ve vedlejší místnosti.

„Tohle přece nemůže myslet vážně,“ špitnete skoro současně, „určitě si půjde lehnout...“ Napjatě čekáte.

Ticho. Konečně!

Začnete vtipkovat. Ze vtipů o mamince pomalu přecházíte znovu na věc. Teď už je zase všechno v pořádku. Atmosféra vášně se proměnila v atmosféru žertovného dráždění.

„S takovou hadičkou toho asi moc nezvládneš,“ dotkne se nedbale hřbetem ruky Jardova demoralizovaného mužství Helenka. To reaguje téměř okamžitě.

„Tak hadičkou, jo?“ ohradí se Jarda. „Já ti ukážu hadičku...!“

„Tak přece nespíte,“ zašeptá maminka od pootevřených dveří, „přišlo mi, že vidím ještě pod prahem světlo. Jaroušku, nemohl by ses mi podívat na...“

„To nepočká do rána?“ odsekne nevrle pro tuto noc definitivně zhadičkovatělý Jarda.

„No, dobře, dobře, já jsem vás nechtěla rušit. Já jenom, že mi ten počítač vůbec nechce naskočit...“

...

Klasika. Nemáme vůbec nic proti tchyním a tchánům v domácnosti, ale jsou prostě situace, které člověku rozum nebere. A pokaždé se při nich modlíte, abyste jednou svým dětem neprováděli totéž. Jde snad o pouhá generační nedorozumění? Druhý den se většinou absurditě celé té situace zasmějete.

SOUTĚŽ!

Pojďte ty své tchyně a tchány, maminky či tatínky, trošku podrbat! Pište nám do diskuze, co úsměvného vám provedl některý z rodičů?

Z příspěvků vylosujeme tři výherce, kteří od nás získají knihu Co dělat v krizových situacích a DVD Cvičení pro těhotné.

Jako soutěžní budeme počítat příspěvky vložené do půlnoci v neděli 19. října 2008.

HODNĚ ŠTĚSTÍ!


Vyhlášení!

Z diskutujících jsme vylosovali tyto tři nicky:

idiska
benji
bruneta

GRATULUJEME! Výhru očekávejte poštou!

   
14.10.2008 - Láska a vztahy - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [192] MEK [*]

  všem gratulace

  superkarma: 0 20.10.2008, 12:37:42
 2. [191] werunicka [*]

  Všem výhercům gratuluju

  superkarma: 0 20.10.2008, 11:59:48
 3. [190] neta22 [*]

  Tak tady čtu zážitky ze života a i mě se pár věcí vrací protože jak jsem si rozuměla s tchánem, u tchýně nebyla šance Všechno musela odsouhlasit ona.Já byla holka z města,která se naučila všechno-sekat trávu kosou,slušně vařit, šít a plést na děti, ale pořád málo A možná díky jí jsem se naučila stát za svým a třeba se hádat.Dodnes ve mě je věta, kterou jsem zaslechla nechtíc když mi chtěla neteř něco přivést z výletu,bylo řečeno-neutrácej, vždyť je cizí Vzalo mě to dost a to jsme měli dvě děti, naštěstí náš dům v dostavbě ale ty 3 roky společného života s ní mi dal zabrat To,že naše děti měli babičku přes zahradu a stejně o prázninách museli do školky,neb babičce přece taky nikdo nehlídal Takže tchán kluky miloval, tchýni obtěžovali A po přestěhování mi trvalo 2 měsíce, než jsem byla schopna dojít k nim na návštěvu,aniž bych měla kopřivku z jejího hlasu A ponaučení mám, k přítelkyním svých synů se snažím být ta,co naslouchá nekomentuje, nehodnotí, neuráží Já jsem ráda, že jsou v pohodě A co mě dostalo po 20letech bylo seznámení s rodiči mého přítele, kteří mě přijali tak skvěle, že mám na tchýně úplně opačný názor Protože všechno je jen v lidech Takže se těším na vnoučátka a hlídací babička určitě budu

  superkarma: 0 19.10.2008, 03:29:07
 4. [189] Lana [*]

  Na tohle téma mám spoustu zážitků s mým tehdejším skoro tchánem, který už nyní nežije. Můj přítel bydlel v bytě svého otce. Často jsme u nich trávili volný čas. Jeho otec hrával na varhany a to dost hlasitě. Bydleli v paneláku, takže sousedé jeho zálibu také nesli dost nelibě. I nám se jeho záliba často dost "zajídala". Často se nám stalo, že když jsme byli "zrovna v nejlepším" spustil můj milovaný "skoro tchán" svou bravurní, ale zato strašně hlasitou hru na varhany. Já jsem se vždy strašně lekla,partner jak kdy, ale nálada a "to správné naladění" bylo vždy velmi rychle pryč. Vždy jsme s hrůzou očekávali, jestli se neozve hra na varhany. Dnes na tchána i na jeho varhany s úsměvem už jen vzpomínáme.

  superkarma: 0 18.10.2008, 16:33:31
 5. [188] Sanada [*]

  S partnerem jsme vyrazili na víkend potěšit jeho rodiče naší společností. Atmosferu gradovalo i to, že to byla má první několikadenní návštěva u jeho rodičů. Celý den probíhal prima, povídali jsme, kafíčkovali, pohoda.... Večer jsme si šli dát společně vanu a protože ložnici jsme měli proti dveřím do koupelny, z vany jsme přešli do postylky jen v osuskach. Padli jsme do postele, povidali si u televize o stravenem dni a usnuli. Rano jsem se probudila nahatá a mile mě překvapilo, že jsem byla přikrytá, osuška složená vedle postele a televize také nešla celou noc. Když jsme se sešli u snídaně a povídali si o tom, jak se komu spalo, mimochodem jsem poděkovala miláčkovi, že mě přikryl a vypl televizi. On na mě nechápavě koukal a z jeho očí bylo vidět, že i on si myslel, že jsem se starala já. Do toho vstoupila šťastná tchyně se slovy: "Večer jsem šla spát a u vás stále povídala televize. Tak jsem na vás ťukala, mluvila a nic. Chtěla jsem, aby vás to nerušilo, tak jsem ji vypla a když jsem vás viděla v těch vlhkých osuškách, tak mi to nedalo a přikryla jsem vás. Tak krásně jste spinkali." Krve by se ve mě v ten okamžik nedožezal. Rajče je proti tomu,jak jsem musela vypadat vybledlé.

  superkarma: 0 18.10.2008, 11:56:26
 6. [187] mamula [*]

  Jako novomanželé,studenti bez bytu,jsme střídavě bydleli u našich rodičů.U rodičů manžela bývaly rušné noci.Tchán v noci nemohl spát a místo odpočinku s námi v noci probíral životně důležité problémy.Seděl nám na posteli v bývalém dětském pokojíku mého manžela a čile diskutoval.Svou dlouhou řeč většinou končil nad ránem řečnickou otázkou:proč si vy dva nepořídíte miminko?A tak jsme si s manželem pořídily naše dvě dcery až po dostudování a obstarání bytu. Po nočních sedáncích s tchánem se nám však stýská.

  superkarma: 0 17.10.2008, 23:51:26

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [186] lidkamirka [*]

  Tchýně....nikdy jsem nechápala, proč se proti tchýním tak prudí - dokud jsem nepoznala tu svoji.
  Nejvíce, s čím mne umí vytočit je její navigační schopnost. Naposled se se mnou pohádala v autě a pak jsme jely asi 15km úplně blbě. Když jsme se vrátily na tu osudnou křižovatku, tak se snažila o další blbý směr, jen neuznat, že jsem měla pravdu.
  A navíc vždycky ví všechno nejlíp....bože, blíží se Vánoce...a další rodinná návštěva....

  superkarma: 0 17.10.2008, 22:37:07
 2. avatar
  [185] spiderlorka [*]

  Asi mně nebudete věřit, ale já mám opravdu bezva tchýni, ale hlavně super, úžasnýho, zlatýho tchána Vašíka. Je to moje zlato, sama už nemám tatínka, tak se mně ho snaží vynahradit a jde mu to opravdu skvěle. Nedávno jsem předčasně porodila chlapečka v 28 týdnu a bylo to opravdu hodně náročné, a oba dva nás s manželem a mojí maminkou porželi a pomohli a pomáhají a jsme jim za to neskonale vděčni. Asi jste chtěli číst o svárech, rozepřích a nenávisti, ale já opravdu nemohu sloužit, tak alespoň budeme vyjímka, nebo ne? :-) Doufám, že ne a přeji to každému, opravdu.

  superkarma: 0 17.10.2008, 20:04:07
 3. avatar
  [184] spiderlorka [*]

  Asi mně nebudete věřit, ale já mám opravdu bezva tchýni, ale hlavně super, úžasnýho, zlatýho tchána Vašíka. Je to moje zlato, sama už nemám tatínka, tak se mně ho snaží vynahradit a jde mu to opravdu skvěle. Nedávno jsem předčasně porodila chlapečka v 28 týdnu a bylo to opravdu hodně náročné, a oba dva nás s manželem a mojí maminkou porželi a pomohli a pomáhají a jsme jim za to neskonale vděčni. Asi jste chtěli číst o svárech, rozepřích a nenávisti, ale já opravdu nemohu sloužit, tak alespoň budeme vyjímka, nebo ne? :-) Doufám, že ne a přeji to každému, opravdu.

  superkarma: 0 17.10.2008, 20:03:58
 4. [183] pidam3 [*]

  Tento příběh se bohudík nestal mě,ale mému dobrému kamarádovi. Měl velice starostlivou maminku až to lezlo pěkně na nervy. Hlavně tedy jeho nastávající. My jsme to brali jako že je fajn mít takovou starostlivou mamku. V noci je dokonce chodila přikrývat,ale jednou když tento páreček byl v nejlepším, neviděli neslyšeli, tak je mamka přikryla i při sexu.

  superkarma: 0 17.10.2008, 19:49:29
 5. [182] sun [*]

  Já mám bohužel s "tchány" jen negativní zkušenost. Sdíleli jsme s nima, s přítelem a mým synem 5 let společnou kuchyni v rodinném domě (mezitím se stavělo podkroví), a stačilo. Díky jejich "buzeraci" a dodržování pravidel se po 7 letech nakupilo dost problémů a minulou neděli jsme se raději rozešli :o((((. Bydlení s rodiči, byť oddělené v rodinném domě už nikdy! Přeji všem hodné tchyně i tchány, věřím že i mě čeká někdo hodnější :o).

  superkarma: 0 17.10.2008, 19:00:48
 6. [181] JMyska [*]

  Stalo se to už před 15 lety,ale stále na to s úsměvem vzpomínám . Občas jsem se svým manželem přespávala u tchýně. Měl tam svůj pokoj,ale díky rekonstrukci ho od obývacího pokoje dělili jen zašupovací dveře. A jednou když jsem s ním chtěla být o samotě, a bez postranních úmyslů jsem si vzpomněla na různé žertovné kartičky, kterými jsme se zlobili na střední škole. Jedna mi přišla docela vhod a byla jsem hrozně zvědavá jaká bude reakce až si jí někdo přečte. Tak jsem neváhala a napsala na kousek papíru "Nerušit, milujeme se!!!" a nalepila to na ony zašupovací dveře . Seděli jsme v pokoji,ani jsme nedutali a čekali na reakci ostatních v bytě. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat....okolo pokoje šla švagrová a chtěla nám něco říct. V tu ránu byla slyšet tchýně,jak úplně zoufale křičí: Proboha, prosím tě,nechoď tam !!! V tu ránu u nás propukl výbuch smíchu, její rozhořčení a strach,aby tam švagrová nevkročila v nejlepším bylo úžasné. Dodnes nikdo netuší, že to byla jen zkouška jejich reakce a že se tam "nic" nedělo

  superkarma: 0 17.10.2008, 16:52:32
 7. [180] libuno [*]

  Bylo mi asi 6 let. Tak jako každý víkend jsme se sestrou vstávaly brzy ráno, rodiče byli ještě v posteli. Chtěly jsme si hrát a já nevědomky vstoupila do ložnice, kde byly hračky. Ani jsem nezaklepala, vstoupila do oné místnosti a rozhlédla jsem se.Oba v plné "parádě". Já jen zahlédla tátovu hřívou pokrytou zadnici a vykřikla jsem. Bála jsem se posléze, že dostanu výprask. Oba to vzali sportovně. Jen jsem se mamky ptala, zda-li jí tatínek nechtěl ublížit. Nikdy jsme o tom pak nehovořili. Bylo to tabu. Až po létech, když jsem už byla vdaná, se mě mamka zeptala, zda si na to pamatuju. To už jsme se jen pousmály. Je to již 43 let.

  superkarma: 0 17.10.2008, 13:54:28
 8. [179] piškotka [*]

  REDAKCE VYBRALA VZNEŠENÉ TÉMA AŽ Z TOHO JDE NA MĚ TRÉMA .
  TAK TEDY ZAČNU PSAT O ,,SKORO´´ TCHYNI A TCHANOVI
  O ME MAMCE A O TOM VZTEKLÉM PANOVI.
  ANO TIM PÁNEM MAM NA MYSLI MÉHO TAŤKU,
  CO SE TYČE VYBĚRU MÍCH PARTNERŮ MÁ NA NĚ OTEC ZVEDNUTOU VYSOKOU LAŤKU. DÍKY BOHU, ŽE MŮJ PŘITEL MÁ SKVĚLOU RODINKU,
  PŘI PRAVNÍM SETKÁNÍ SME SI PADLI VŠICHNI DO OKO ZA NECELOU HODINKU :-D
  PŘIVÍTALI MĚ S ÚSMĚVEM A PANÁČKEM VODKY
  DOKONCE MI UKÁZALI RODINNÉ FOTKY.
  BOHUŽEL MŮJ PŘÍTEL TO U NAŠICH NEMĚL TAK SNADNÉ
  NÉ KAŽDÝ TOTIŽ NAŠIM DO OKA PADNE....
  STRAŠNĚ JIM VADILO ŽE NEDODĚL ŠKOLU
  JAK BUDE VYDĚLÁVAT KDYŽ CHCEM ŽÍT SPOLU.
  JENŽE MŮJ BROUČEK JE BISTRÝ A ŠIKOVNÝ KLOUČEK,
  PRÁCE MU JDE OD RUKY A ÚSMĚVEM.
  OBDIVOVALA JSEM HO JAK MÉ RODIČE BERE S NADHLEDEM.
  POSTUPEM ČASU NAŠIM DOŠLO, ŽE VŠICHNI NEMUSÍ MÍT VYSOKOU ŠKOLU
  ABY SI SEDLI K NÁM NA OBĚD KE STOLU.
  DNES SI S NAŠIMI ROZUMÍ, STAL SE TRUHLÁŘEM A SE DŘEVEM TO FAKT UMÍ.
  UDĚLAL MI KRÁSNÉ SKŘÍNĚ
  TED HO ZBOŽNUJE TCHÁN I TCHÝNĚ.
  THE END.......
  PS: MĚJTE S TCHÁNY A TCHÝNĚMI TRPĚLIVOSTI DOSTI,
  PŘEJI HODNĚ RADOSTI A CO NEJMÉNĚ ZLOSTI

  superkarma: 0 17.10.2008, 08:45:06
 9. [178] HANITKA [*]

  Má tchýně by nám nejraději vše organizovala. Netrvalo dlouho a hned po svatbě se projevila.Nastěhovali jsme se do nového bytu, koupili nový nábytek a celý víkend vše dávali do pořádku. V neděli večer jsem po náročném víkendu šla na noční směnu do práce. Večer se u nás tchýně stavila v novém bytě na kávu. V pondělí ráno jsem po otevření dveří nevěřila vlastním očím, protože vše bylo jinak, než jsme si to celý víkend nastěhovali. PS: To bylo i důvodem naší první hádky s manželem, protože mamince nechtěl odporovat. Slovo tchýně je pro mne opravdu slovo nepříjemné :-(

  superkarma: 0 16.10.2008, 23:07:25
 10. avatar
  [177] Meander [*]

  Deta: A vy jste ho nevyrazili na mráz?

  superkarma: 0 16.10.2008, 21:40:16
 11. avatar
  [176] Deta [*]

  Jednou u nás spal můj táta, když jsme šli s manžou do ložnice spát, tak nám řekl, ať klidně zašoupnem, že je to zdravé a že ho to rušit nebude...

  superkarma: 0 16.10.2008, 19:38:53
 12. [175] herina [*]

  "Tchýně" - pro mě mamka je skvělá žena. A co mi udělala usměvného??? To nevím, ale dala mi svého syna a já jsem za něj šťastná. Díky, díky, díky...

  superkarma: 0 16.10.2008, 14:45:51
 13. avatar
  [174] Ni-ka [*]

  Ráno to radši neděláme:)No večer nás bohudík nikdo neruší,to jen švagrová říká,běžte drcat,ať má mamča konečně nějaké to vnoučátko.To opravdu dodá chuť k sexu,jako blázen.Nejradši bych drcla ji,ale po hlavě:)))

  superkarma: 0 16.10.2008, 13:55:04
 14. avatar
  [173] bruneta [*]

  Přesně vím o čem se tady mluví, protože já se svým manželem bydlíme s tchýní právě pod jednou střechou. Od naší svatby se nám již přihodilo nespočet více či méně kuriózních příhod, ovšem mám jednu o které stojí za to se tady v soutěži zmínit. A to už i proto, že je v tomhle týdnu dosti aktuální. Týká se totiž voleb. V první řadě musím říci, že je má tchýně velmi silně nábožensky založená a od toho se taky odvíjelo její počínání při volbách v roce 2006. Už když jsme totiž obdrželi do schránek naše volební lístky, začala se velmi nápadně zajímat o to, koho že budeme volit. Pan farář v kostele totiž říkal,… No na to jsme oba alergičtí a tak jsme milou maminku i s jejími radami poslali slušně někam. Párkrát to na nás ještě zkusila, ale když jsme jí dali důrazně najevo, že jí do toho nic není, doufala jsem, že nás brzy nechá na pokoji a prostě na to zapomene. V den voleb jsme si své volební lístky připravili do obálek a nechali na okně u dveří, že až pojedeme nakupovat, tak se zastavíme ve volební místnosti. A tak se také stalo. Jak to tam chodí jistě všichni znáte – volební lístek se umístí do speciální orazítkované obálky a vhodí do urny. Když jsem však svůj lístek chtěla vložit do obálky, jen tak nedbale jsem se na něho podívala. Nepovažovala jsem to sice za nutné, protože jsem si ho přece doma připravila…Jaké však bylo mé překvapení, když na mě z lístku vykoukla úplně jiná politická strana!!! Ano, hádáte správně, byla to ta, kterou se nám maminka týden dopředu snažila vemluvit. A v manželově obálce samozřejmě taky. Lístek byl naprosto stejně přeložený, no prostě síla. Asi vás zajímá co bylo dál… Technicky jsme to vyřešili tak, že ve volební místnosti jsou ještě náhradní lístky, asi pro zapomnětlivce, a tak jsme se omluvili, že jsme se spletli a použili je. Ale věřím, že kdyby jsme to tehdy řekli před komisí, která se vesměs skládala z našich známých (jsme z malé obce), ještě dlouhá léta by si na to každý pamatoval a vzpomínal: Jó to ve dvatisícešestým podstrčila mladejm „Vomáčkům“ jejich tchýně svoji politickou stranu )))))))

  superkarma: 0 16.10.2008, 08:19:30
 15. [172] hedvika100 [*]

  Svou tchýni mám velice ráda, je pro mě nejlepší kamarádka se kterou mohu probírat cokoliv.

  superkarma: 0 16.10.2008, 06:57:28
 16. [171] lleennaa [*]

  Jednou v neděli ráno (bylo mi 16 a jemu 20) jsme se s přítelem vzbudili se strašnou chutí na sex.Zrovna v tom nejlepším mi do pokoje vletěla maminka - bez klepání - jako černá ruka se slovy: Dobré ráno,já si jen něco vezmu...a začala se mi tam hrabat ve věcech...V 7 hodin ráno nahazovala pračku!!!Měli jsme naštěstí přes sebe hozenou megapeřinu,ale přísáhám,že to bylo poprvé a naposled,co jsme se milovali u nás doma...

  superkarma: 0 15.10.2008, 22:57:01
 17. avatar
  [170] grizzly [*]

  Mám tchýni vychovanou přijíždím domů a ona odchází. Je určitě hodná, ale nemusím jí mít každý den. Co mi provedla? To rozhodně není úsměvné. Každopádně si na ní dávám pozor.

  superkarma: 0 15.10.2008, 17:40:06
 18. avatar
  [169] LudPa [*]

  Teď si vzpomínám, že vlastně tchán nás jednou načapal, když se to nejméně hodilo.A asi něco tušil, protože když šel nahoru po shodech, musel by ho slyšet i hluchý a ještě k tomu pokašlával.A trvalo mu to hezky dlouho. Kromě jedné ponožky jsem se stačila i obléct a pak jsem nevěděla, kam tu bosou nohu strčit. Dodnes nevím jestli to viděl.

  superkarma: 0 15.10.2008, 17:20:31
 19. avatar
  [168] LudPa [*]

  Ne tchyně nás, ale já tchýni jsem načapala v naší ložnici.A nebyla tam sama. Měla s sebou kamarádku a ukazovala jí, jak mám ve skříních vše pěkně uklizeno. Málem mě z tohom piclo.A manžel? Ten se divil, že se rozčiluju.Vždyť tě máti chválila, jak si čistotná a pořádná, tak co ti vadí? No, co asi?!Ani dnes po třiceti letech to nepochopil.A tchyně už nešmejdí, bydlíme sami.

  superkarma: 0 15.10.2008, 17:14:07
 20. [167] ovenka [*]

  Tchyně-naše děti nehlídala ani hodinu.S dětmi od svých dcer jezdila na rekreace,hlídala je, kupovala oblečení,pletla svetry...Bylo mi to docela líto,ale dnes jsem ráda, že nemusím být za nic vděčná.Naše děti kritizovala, že to jsou vesničani,takový slušný....Mají VŠ vzdělání,kdežto moji synovci-jeden je feťák a druhý neudělal učňovské zkoušky. Ale u ní jsou stejně stále jedničky.
  Když byla kuponová privatizace,tchyně a tchán tomu nevěřili.Vzali jsme si jednu knížku na ně,dali do fondů-potřebovali jsme splatit dům.Když se daly peníze vybrat,už tam nebyly-babička si koupila nábytek do koupelny a postele....

  superkarma: 0 15.10.2008, 16:54:27
 21. [166] Catrin [*]

  Moji rodiče jsou na nečekané návraty experti. Skoro nikam nejezdí, takže když odjeli, okamžitě jsem pozvala svého přítele. Samozřejmě se naši v té nejméně vhodné situaci vrátili, protože se jim rozbilo auto.

  superkarma: 0 15.10.2008, 14:41:39
 22. avatar
  [165] Ni-ka [*]

  Máme velký dům,rodinný.Takže je u nás pořád někdo doma,buďto mají naši na střídačku směny a nebo je doma bratr či u nás sedí návštěva.Já si ale vytipla,kdy nebude opravdu nikdo doma a pozvala svého přítele.Oba dva už jsme byli zabraní so našich radovánek a najednou zvonek.První jsem nepochopila,protože nikdo nevěděl,že jsem doma.No ale naházela jsem na sebe věci a běžela otevřít,tam stála babička,že mi jde pogratulovat o den dřív,když mě s mým drahým viděla jít nahoru po kopci,tak neváhala a běžela něco koupit a pogratulovat:)))Takže když to není mamča,taťka,bratr sestra,tchýně,švagříci,tak nezklame babička.Je ale hezké,že mám velkou rodinu,jen mě někdy štve,že nemám žádné soukromí:((

  superkarma: 0 15.10.2008, 13:52:16
 23. [164] Eliskas [*]

  Mám taky jednu. Jedno víkendové odpoledne jsme se s mnaželem mazlili a proprácovávali k té činnosti, při které se tvoří děti. Najednou vrzly venkovní dveře - sousedící s naší ložnicí a ozval se hlas mé tchýně volající svou dceru:"Maru pojď se podívat jak na tom zase ležej...!" V manželovi i ve hrklo a bylo po vášni. Následovalo rychlé oblékání. Jaká byla naše úleva, když jsme vzápětí zjistili, že těmi "ležícími" myslela kočky dovádějící v trávě...

  superkarma: 0 15.10.2008, 13:15:58
 24. [163] izak [*]

  Tady mluvíte (píšete) všechny o tchýni - jedné, ale co mám říkat já, když jsem měla 3 najednou!!! (1. manželova maminka, 2. druhá žena jeho otce (byli rozvedeni) a 3. maminka jeho zemřelé první ženy - nebyla to sice tchýně, ale byla a je to babička dětí, a vazba stále trvá.) Říkala jsem jim trojhlavá tchyně, ale v jen tak v duchu pro sebe... Nebylo to nijak dramatické a po těch 15 letech soužití je už všechno nějak normalizované. Určitě by se něco našlo, ale nehledáme, snažíme se spolu vycházet a přěžít, idyž se názory někdy různí.

  superkarma: 0 15.10.2008, 13:00:14
 25. [162] Miguela [*]

  Ze začátku jsem si s přítelovou maminkou (tedy snad budoucí tchýni) nerozumněla a měla jsem za to, že dnes už je náš vztah a komunikace mnohem lepší. Jsme spolu 4 roky a rok spolu bydlíme. Když te''d nedávno přijela nějaká jejich tetka z rodiny, kterou jsem ještě neznala, představila mě slovy:" To je jeho spolubydlící." Na což mi hodně ublížila, když už pomýšlíme na svatbu, ale nic jsem ji neřekla.

  superkarma: 0 15.10.2008, 11:51:53
 26. [161] samucha [*]

  Moje tchýně je vcelku fajn. I když jedna historka se najde.... Od malička mám odpor k nelibovému masu a tudíž kde všemu , kde se nachází(ovary, klobásy,...). U rodičů mého manžela se však tyto jídla konzumují hojně a já tam byla za exota...a teď jádro pudla :Když se nám narodil syn, který je postižený( má vzácnou genetickou vadu), tak mi řekla, že kdybych pořádně jedla to , co oni(viz víše), tak by byl v pořádku...no tenkrát jsem (samozřejmě VNITŘNĚ )supěla, dost dlouhou dobu mi to leželo v žaludku, dnes se tomu však zasměju , protože jsem pochopila, že to byl zkrátka jen obranný mechanismus - než se vyrovnala s tím, co se vlastně přihodilo a PROČ se to přihodilo...

  superkarma: 0 15.10.2008, 10:24:58
 27. avatar
  [160] olga ebertová [*]

  Právě jsme si pořídili štěňátko a moje tchýně se mě každý den ptá,jestli jsme mu dali najíst,protože se jí zdá hubené.Její pejsek zemřel sice na rakovinu,ale s patnácti kily a s těžkou obezitou.(jezevčík)

  superkarma: 0 15.10.2008, 10:12:44
 28. [159] werunicka [*]

  Už dva roky bydlíme s přítelem sami, když jsme koupili byt tak jsme hodně věcí dělali, např.- malování, tapetování atd. s tím nám hodně pomohli mé rodiče. Jednou přišla přítele mamka na návštěvu zrovna v té době kdy už bylo celkem všechno hotové až na pár maličkostí... Když odcházela tak prstem přejela přes sluchátko od zvonku a řekla, že je na něm prach, že by to bylo potřeba setřít... Tak mě to docela naštvalo,ale brzo ta zlost ze mě vyprchala... Teď je vše OK :)

  superkarma: 0 15.10.2008, 10:02:10
 29. [158] jitmia [*]

  Přítel byl ze své potenciální tchýně a tchána vyveden z míry, hned první večer co je poznal...mamča slovy "Synku podívej se na mě, ať víš do čeho deš" začla a táťka to zakončil " Čus, já sem táta...tady...týhle" Ale jinak ho milujou :-)

  superkarma: 0 15.10.2008, 09:33:19
 30. [157] katuska [*]

  zatím bydlíme s manželovými rodiči ale už se těším až spravíme vlastní bydlení - snášet to že špatně věsím prádlo a ona to musí chodit převěšovat nebo chudáčkovi manžílkovi neumím uvařit přes víkend když jsou oni pryč, no prostě neustále poslouchat to poučování a nemoct udělat nic podle svýho..........to fakt nepřežívám

  superkarma: 0 15.10.2008, 08:43:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme