Už jsem se bála, že pejskové na Ženě-in žádné dárky nedostávají. A jsem ráda, že mi tuto obavu svým příspěvkem vyvrátila čtenářka s nickem enka1. Moc děkuji

Hezký den, nikdy jsem nechtěla mít v panelákovém bytě psa. Rodinka mě přemluvila, a tak máme zlatou retrívřici Bacilku. Dobře, že mě přemluvili. Tak radostně  vrtícím se ocáskem, mě doma nedokázal přivítat ani manžel. Dárky při narozeninách a Vánocích samozřejmě dostává. Hlavně proto, aby nám neňuchala do našich, zvědavec jeden zvědavý. Většinou velkou žvýkací kost aby byl na celý Štědrý večer klid.

Tuším, že asi tak před třemi lety, jsem popisovala dárky tiskacími písmeny, kterými začínalo jméno příjemce. Jen k velkému B u Bacily jsem přidala malé a, abych odlišila dárek pro babičku (tchýni). To ovšem netušil syn, který dárky rozdával.

A tak si tchýně vybalila opravdu velkou kost z bizoní kůže a Bacilka lak na vlasy. Víc mi bylo líto Bacilky, přestože to vzala sportovněji.

enka1

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak to mohlo dojít k prekérní situaci. Doufám, že babička měla smysl pro humor a nebrala to nijak osobně

Máte také nějakou vtipnou příhodu se záměnou dárků? Jaké dárky dáváte svým domácímn mazlíčkům? Už je máte promyšlené? Máte něco originálního? Vymýšlíte každý rok něco jiného, nebo zůstáváte u osvědčené a ověřené věci? Co vašemu mazlíčkovi dokáže udělat radost vždycky? Dáváte mu dárky i mimo Vánoce?

Napište nám na dnešní mazlíčkové téma

Za svůj příspěvek můžete získat dárky z vašeho čtyřnohého přítele. Kočku nebo psa

redakce@zena-in.cz

Reklama