Bulvár

Tchyně sází už 50 let

Jestli jsem někdy něco vyhrála? Nevyhrála.

Tedy pokud neberu jako výhru jednou za půl roku  89,- korun za poslední ve Sportce. To je spíš cena útěchy a navnadění na další sázení. Ale jednou to přijde a pak konečně zaplatíme dluhy, nakoupíme...

Mám zářný příklad ve své tchyni, která sází někdy od 50 let, kdy začala Sportka. Ještě taky nevyhrála, ale jednou to určitě přijde. A to sází neustále stejná čísla. Jenom jí není jasné (a to asi nikomu), že táhnou pokaždé jiná, než vsadila.

Srdečně zdravím a přeji  krásné Vánoce. Třeba s výhrou od Sportky.

Miroslava

Milá Miroslavo,

dáreček od Ježíška v podobě výhry od Sportky bych já osobně potřebovala už nyní, kdy se chystám vyrazit na vánoční nákupy.

Vaše tchyně je na tom stejně jako můj děda: také sází, také pořád, také stejná čísla a také pořád nic :-)?! A věřte, že kdyby jednou nevsadil, právě ta jeho čísla vyjdou.

Kdo si hraje, nezlobí. A co Váš manžel? Hraje karty, fotbal, šachy nebo na mrtvého brouka, zrovna když se má začít uklízet? Napište nám.

                                                        redakce@zena-in.cz

   
09.12.2005 - Společnost - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

  1. [2] Pe-ťule [*]

    Taky dávám Sportku a jak někdo vyhrál těch 100 000 000 tak jsem měla 5 čísel vedle o 1 a jedno o 2. myslela jsem že mě raní mrtvice.Nejvíc jsem vyhrála 500kč.A už jsem si asi štěstí vybrala.

    superkarma: 0 11.12.2005, 08:50:02
  2. [1] Januše [*]

    úplně stejně je na tom můj otec. Když začala Sportka, mamka začala sázet stále stejná čísla. Nejdříve táta trochu brblal, že je to ztráta času a peněz, ale když se jí podařilo párkrát vyhrát, sice ne velké částky, ale tak na zaplacení dalšího měsíce, tak zmlkl. Před 9 lety, když mamka umřela, zjistila jsem, že on v této tradici pokračuje i se stejnýma číslama. Tomu se říká věrnost až za hrob.

    superkarma: 0 09.12.2005, 10:36:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme