Vztahy

Tchýně je taky ženská!

S kámoškami jsme coby 17-tileté chodily na zábavy a tam jsem se seznámila s jedním klukem. Spíše s několika, ale tenhle vypadal „nadějně“.

Tak jsme se začali tak nějak kamarádit a oťukávat a protože za pár dní měly být Velikonoce, tak se nabídl, že k nám přijede. No po pravdě jsem moc nadšená nebyla. Moji rodiče mají rádi klid a o takovou návštěvu asi moc nestáli.

Tak jsem se vymluvila, že asi ani nemusí, že se sejdeme později… Nastalo Velikonoční pondělí, stejně přijel a to i s kamarádem Mirkem. Poseděli se mnou v obýváku, vypili kávu, snědli nějaký ten chlebíček a chystali se domů.

Mirka jsme poslali už do auta a my dva jsme se ještě chvilku loučili na prahu dveří. Kolem nás se protáhla moje mamka, která nesla cosi před dům a vzápětí šla zase zpět. Po pár minutách se objevil Mirek, oči mu zářily štěstím a hned se hrnul ke mně. A hned se vyptával : „tys mi neřekla, že tady máš i sestru, kolik jí je?

Vypadá dobře, zavolej ji, seznam nás…!“ Snažila jsem se mu vysvětlit, že to byla moje mamka, ale nevěřil mi. I „můj“ kluk mi nevěřil, ale v žertu prohodil: „No přece bys nechodil s mojí budoucí tchýní!“ Sám přiznal, že se mu taky líbila.

Po čase uvěřil a budoucí tchýně se stala skutečnou tchýní. Podotýkám, že moje maminka je o 17 let starší…Samozřejmě, že jí to velice zalichotilo, když jsem jí příhodu potom vykládala. A když se dnes po letech s kamarádem Mirkem potkám, nezapomene se nikdy zeptat: „Tak co tvoje máti, ještě vypadá tak dobře?“

   
11.04.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Clerenc [*]

  o moji mamince si taky vsichni mysli ze je ma sestra

  superkarma: 0 12.04.2005, 12:40:15
 2. avatar
  [2] Vivian [*]

  s holkou sotva začal chodit a už by se celej žhavej seznamoval s její "ségrou"

  superkarma: 0 11.04.2005, 19:45:07
 3. avatar
  [1] Žábina [*]

  Linde - ještě že tě maminka toho tvého nepřebrala

  superkarma: 0 11.04.2005, 19:22:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme