TchiboTchibo spouští pro své zákazníky nový věrnostní program s kartou TchiboCard, která bude poskytovat řadu výhod. Za nákupy v kamenných obchodech Tchibo i e-shopu www.tchibo.cz budou zákazníci získávat „Věrnostní zrnka“, která mohou měnit na rozmanité odměny jako např. různé druhy pražené kávy nebo doplňky ke kávě. Mohou také využít speciální slevy, exkluzivní akce nebo nakupovat v e-shopu s předstihem.

A jak program TchiboCard funguje?

Věrnostní zrnka za nákupy. Za každý nákup v kamenných obchodech Tchibo nebo e-shopu www.tchibo.cz se vám na TchiboCard ukládají Věrnostní zrnka. Za každých započatých 10 Kč nákupu to je jedno Věrnostní zrnko.

Tchibo

Za Věrnostní zrnka atraktivní prémie. Zrnka můžete proměnit v atraktivní prémie, např.:

  • kvalitní praženou kávu Tchibo,
  • kávové kapsle Tchibo Cafissimo,
  • doplňky pro přípravu kávy ze stálého sortimentu Tchibo,
  • občerstvení u kávového baru v kamenných obchodech Tchibo,
  • kávovary Tchibo Cafissimo,
  • vybrané výrobky z aktuální nabídky spotřebního zboží Tchibo.

Zvýhodněné ceny vybraných výrobků. Pokud budete mít svoji TchiboCard, můžete si užívat ještě výhodnější nákupy v kamenných obchodech Tchibo nebo e-shopu www.tchibo.cz. Nabídky se týdně mění.

TchiboExkluzivní nabídky a akce. Čekají vás stále nová překvapení a výhody, připravované speciálně pro členy programu.

Možnost objednání výrobků s předstihem. Pouze vy budete moci objednávat v e-shopu www.tchibo.cz výrobky Tchibo z oblíbených týdně nových kolekcí dříve, než se objeví na pultech kamenných obchodů.

Odměny pro nové členy. Registrace je až do 30. 10. 2012 bezplatná a každá nová karta bude již „přednabitá“ 200 Věrnostními zrnky. Po tomto termínu bude karta zpoplatněna 200 Kč vstupního poplatku, ale noví členové zároveň dostanou kupóny na nákup v hodnotě 250 Kč.

Registrační formuláře do věrnostního programu TchiboCard už jsou k dispozici ve všech kamenných obchodech Tchibo, elektronicky v e-shopu www.tchibo.cz či je možné se přihlásit prostřednictvím zákaznické linky TchiboCard 844 44 44 88 (tarif pro místní hovory) nebo zaslat přihlášku poštou. Proces registrace do obdržení stálé plastové karty TchiboCard trvá 3 - 4 týdny. V uvítacím balíčku při vyplnění přihlášky obdrží zákazníci dočasnou papírovou kartu, kterou je možné používat pro nákupy v e-shopu www.tchibo.cz.

Více na: www.tchibo.cz, www.tchibo.com/cz, http://www.facebook.com/TchiboCeskarepublika

 

Reklama