Již desátý obchod otevřela minulý týden společnost Tchibo, v novém nákupním centru Novodvorská Plaza v Praze. Můžete si zde v klidu vychutnat šálek lahodné kávy, vybírat si ze širokého sortimentu volně sypané jakostní zrnkové kávy a inspirovat se týdně novými kolekcemi spotřebního zboží Tchibo.

V Česku otevřela společnost Tchibo za necelé dva roky deset vlastních obchodů -  v Praze (5x), Brně, Ostravě, Plzni, Zlíně a Českých Budějovicích. Spotřební zboží a kávové produkty nabízí Tchibo také prostřednictvím značkových prodejních míst ve vybraných prodejnách řetězců Globus, Kaufland, Interspar, Billa, Terno a drogerie dm po celé ČR. Počet prodejních míst stále roste.

Koncepce postavená na třech pilířích

Všechny obchody Tchibo jsou navrženy podle jednotné koncepce, kterou společnost úspěšně realizuje v různých zemích. Vedle kavárny nabízí každý obchod prvotřídní výběr různých druhů pražené kávy a každý týden nový sortiment spotřebního zboží  Tchibo.

Každý týden nový svět spotřebního zboží Tchibo

Prodej spotřebního zboží je založen na mottu „Každý týden nový svět“. Týdně je v nabídce zhruba 30 nových výrobků zaměřených na nové téma od módního oblečení, přes sport, kuchyni a vybavení do domácnosti, elektroniku, hračky, zahradu, až po šperky. Jsou to atraktivní výrobky v prvotřídním poměru kvality a ceny. Všechny výrobky jsou v prodeji pouze do vyprodání zásob nebo nejdéle čtyři týdny. Témata nové nabídky jsou známá pouze jeden týden dopředu. Tchibo tak přináší vítané zpestření týdenních nákupů i moment překvapení.

 

Nabídka kávy

Vedle běžného maloobchodního sortimentu prodává Tchibo ve svých vlastních obchodech také volně sypanou prémiovou zrnkovou kávu Tchibo Exclusive z předních pěstitelských oblastí. Mimořádný požitek nabízejí sorty Guatemala Grande a Brazil Mild, kávové speciality Vienna Melange a Espresso Originale, i jemná káva bez kofeinu Decaf Blend. Pravým pokladem pak jsou Pearl Beans z Kordiller a Wild Coffee z etiopské Lekempti. Mimořádný chuťový prožitek umocní dokonalé mletí čerstvých pražených kávových zrn ve speciálních mlýncích.

 

Vše najdete na www.tchibo.cz

Reklama