.

Tchibo Cestování: Zážitky se zárukou kvality za dostupné ceny  

Cestování

Tchibo Cestování: Zážitky se zárukou kvality za dostupné ceny  

Tchibo v ČR přichází s nabídkou služeb cestovního ruchu

Společnost Tchibo Praha rozšiřuje svoje obchodní aktivity v České republice a od února nově nabízí služby cestovního ruchu. Kvalitní zážitkové a pobytové zájezdy s ubytováním ve čtyř či pětihvězdičkových hotelech za velmi konkurenceschopné ceny budou nabízeny prostřednictvím e-shopu www.tchibo.cz v nové záložce „Cestování“. Ať už se bude jednat o každoroční dovolenou nebo jen krátký výlet, zákazník si zde bude moci najít něco jedinečného, co by si jinak nemohl dovolit - nebo by ho to možná ani nenapadlo. Česká republika je první zemí střední a východní Evropy, kde Tchibo přichází s nabídkou služeb cestovního ruchu.

tchibo

Nabídka e-shopu www.tchibo.cz se rozrůstá o novou kategorii. Kromě světa kávy a týdně nových kolekcí spotřebního zboží Tchibo zde objevíte novou záložku „Cestování“ a spolu s ní nečekané zážitky a fascinující destinace se zárukou kvality Tchibo a za dostupné ceny. Startovací nabídka zahrnuje víkendy v České republice nebo v některé ze sousedních zemí, lyžařské zájezdy a relaxační wellness pobyty. Nabídka se bude průběžně obměňovat. Strategickým partnerem společnosti Tchibo je pro služby cestovního ruchu renomovaná cestovní kancelář Eurotours s mezinárodní působností, jež je od roku 2011 také jedním z nejdůležitějších partnerů Tchibo Reisen v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

„Našim zákazníkům chceme přinášet zajímavé a vzrušující zážitky a také jistotu a spokojenost. Proto budeme nabízet velmi kvalitní zájezdy za konkurenceschopné ceny. Bude zde něco pro každého: ať už cestuje sám či s rodinou, hledá dobrodružství, relaxaci, nakupování, kulturu či luxus nebo prostě jen zábavu,“ říká Richard Hodul, generální ředitel společnosti Tchibo Praha.

tchibo_hp

 

   
04.02.2014 - Tipy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Braunie [*]

  Sml59

  superkarma: 0 05.05.2014, 19:58:10
 2. [2] bayerova [*]

  Sml30

  superkarma: 0 03.03.2014, 14:38:06
 3. avatar
  [1] simpina [*]

  Sml67

  superkarma: 0 03.03.2014, 11:39:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme