Domácnost

Tatynek není kohout, tatynek je ježek

Milá redakce,
když je dnes den plný srandy, tak se taky přidám se svou troškou do mlýna.


Na konci léta, když bylo ještě krásné počasí, jsme seděly se sousedkou u nich na dvoře a jak to už dámy dělávají, probíraly jsme živé mrtvé. Její mladší syn si hrál pěkně spořádaně na písku a nejevil o nás sebemenší zájem. Pusy nám jely zdatně a najednou se rozletěly terasové dveře a její manžel s chlapáckou rozhodností pravil: "Tak, slepice, rozchod! a ty moje, pojď něco užitečnýho dělat!!" Já, jak jsem byla rozjetá z našeho drbání, mu na tuto lichotku odpovím: "Zalez zpátky do kurníku, kohoute!"

Tohle ovšem asi nerozdejchal ten malý, který si do té doby krásně rejpal v písku. Postavil se, dal si ručičky v bok a zakřičel na mě: "Moje tatynek není žádná kohout, moje tatynek je ježek!!!" V ten okamžik jsme všichni řičeli smíchy. Pro vysvětlení - sousedi se jmenují Ježkovi a jejich syn má ještě starší sestru, a proto ta zajímavá mluva, stále nechápe, že má mluvit jako kluk.


Dětičky jsou prostě pokladi :))
Krásný den
Pidulina


Milá Pidulino, děti jsou pokladi, plně s vámi souhlasíme.

redakce@zena-in.cz

Pište, pište, vždyť život přináší mnoho zážitků.

   
04.10.2005 - Dům a byt - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [4] zn0uz4 [*]

  frantisek (3) rika, ze chce dat pusu mamovi, kde je TEN Dasa (Dasena je nase fenka)... zenskej rod mu proste nic nerika :) (ma starsiho brasku)

  superkarma: 0 04.10.2005, 14:02:27
 2. avatar
  [3] nikinik [*]

  Náš syn zase včera řekl: budu si stěžovat mamkovi a taťce

  superkarma: 0 04.10.2005, 13:38:20
 3. avatar
  [2] gerda [*]

  ty dětské rozumy jsou stejně k nezaplacení Kamarádka mi vyprávěla, že když byla malá, přátelila se s malým sousedovic klukem - oba tak kolem 10 let. Byli velcí čtenáři, půjčovali si knížky a navštěvovali se. A doma společně ve vší počestnosti čítávali. Jednou se rodiče vrátili domů, dětičky je přivítaly a po obligátním dotazu "co jste tady zatím dělali" se užaslí rodiče dověděli, že prý... "souložili jsme a četli" . Uklidnili se, až se přesvědčili, že ti dva si četli každý jednu knížku a leželi spolu na gauči, čili na jednom loži, jenom to slovo trošku jinak pochopili...

  superkarma: 0 04.10.2005, 13:15:12
 4. avatar
  [1] skolacka [*]

  tak už se těšim až začne povídat synoveček, protože je na svojí sestřičce dost fixovanej to budou podobný patvary

  superkarma: 0 04.10.2005, 12:47:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme