Bulvár

„Tátu můžu zapřít," říká čtenářka Pajda

Přiznám se, že fyzickou podobou jsem po mámě, kdežto tátu bych mohla úplně zapřít a nikdo by mi nic nemohl... a mámě taky ne:-)

Horší je to s povahou.

Posuďte sami

  • Táta - městské dítě, docent deskriptivní geometrie a veškeré matematiky (děsný titul, že jo?), ze zvířat nejraději vepřové řízky
  • Máma - utekla z vesnice, učila na VŠ matematiku, aplikovanou matematiku, zájmy vyšívání, pletení a zvířat se bojí

A já?

Utekla jsem z města na vesnici, učím sice na SŠ, ale pokud to jde, tak propagaci, počítačovu grafiku a podobně, nevyšivám, nepletu a neháčkuji, ale zato chovám všechnu možnou zvířenu - počínaje morčetem přes kočky, psy, králíky atd. až po fakt, že jsme jeden čas spoluvlastnili koně.

Při jedné diskuzi se synem na téma „náš odchod na venkov" to syn ukončil: „A z táty si nic nedělej, než umřel, tak se smířil s tím, že má dceru cvoka..."

Takže by mě dost zajímalo, po kom náš potomek bude - fyzicky maminku nezapře, ale povahou...

Pajda

Poz. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Posílejte mi dnes příběhy a fotky o své příbuzenské podobnosti. Máte bratra, který vám z oka vypadl? Dědečka? Bojíte se, že jednou vaše děti budou po vašich rodičích? To všechno mě zajímá! Vaše strachy, radosti i humorné historky, ideálně doložené fotkou, anebo naopak vaše fotky a fotky vašich příbuzných doložené krátkým komentářem, čekám pod heslem „Pribuzenska podoba“ na e-mailu: redakce@zena-in.cz. Nejlepší příspěvek oceníme malým dárkem!


G) Muž, který se rozhodl zahájit v Rumunsku estetickou hladovku.

   
11.11.2009 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

  1. avatar
    [1] enka1 [*]

    Myslím, že bude víc styčných bodů než vesnice a zvířata a tam se v rodičích najdeš. Našla bych se v nich i já: jsem z města, deskriptiví g. byl můj oblíbený předmět na střední,řízky nejen vepřový, trochu pletu a vyšívám.

    superkarma: 0 11.11.2009, 15:33:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme